Astra H kırmızı ışıkta veya kasis geçerken anlık stop etme sorunu

Rdstrtwlkr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ustaya söyledim, klasik bir yorumla "doktor googledan baktıklarınızla ameliyat yapar mı" dedi. genel bir kontrol yapacaklarmış, ancak ben yine de ikisini de ilettim. Bu sefer de çözülmez ise usta tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar. başka türlü olacak gibi değil.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ustaya söyledim, klasik bir yorumla "doktor googledan baktıklarınızla ameliyat yapar mı" dedi. genel bir kontrol yapacaklarmış, ancak ben yine de ikisini de ilettim. Bu sefer de çözülmez ise usta tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar. başka türlü olacak gibi değil.
Sen o sensörü test ettir bir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

Rdstrtwlkr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
iyice tembihledim ustayı ama bakalım. Bu arada şu iki kod var idi aracı göndermeden önce, yazayım;

11505A
112052

bunları ara ara veriyor ancak götürdüğüm ustalardan önceki bu ikisi aynı anda arıza yapmaz, akü kutup başı çok ısınıyor onu değiştirdim bunlar da ondan deyip deyip silmişti. muhtemelen şimdiki de siler, silinince bir süre kod çıkarmadan gidiyor sonra tekrar geliyor ikisi de.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
1120 gaz pedalı mı çıkarıp İçindeki sensör kısmını temizleyin düzelir

Rdstrtwlkr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
1120 gaz pedalı mı çıkarıp İçindeki sensör kısmını temizleyin düzelir
Yukarıdaki sorunu tetikler mi? Bir de nasıl çıkarabilirim, montajı kolay mıdır?

Rdstrtwlkr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dostlar selamlar, sorunum hala devam ediyor. Neredeyse her dur kalk sırasında stop etmeye başladı. Arada spor moduna alıyorum düzeliyor, en son götürdüğüm usta da beyin bekliyoruz gelsin değiştirip test edeceğiz ama beyin yok şu an dedi, ama bu sorun iyice canımı sıkmaya başladı.

Son düzenleme:

Rdstrtwlkr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dostlar tekrar selamlar, maslak oto sanayide aracaın devir sensörü değişti, hala aynı şekilde stop etmeye devam ediyor. Oradaki usta EGR valfinden olabilir, onu değiştireceğiz dedi ama değiştiremedik. Yarın değiştireceğiz. Bilgi olması açısından sonucu da paylaşacağım.

Rdstrtwlkr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dostlar selamlar, EGR valfim değişti. Normalde stop etmesi gereken tüm testleri geçti ama şimdilik. Şu anlık sorun çözülmüş gözüküyor, Tekrar çıkarsa yine yazacağım.