Astra h kat iptali ve headers

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h lerde kat headersla birleşik sanırım, birde astra g için olan headers lar astra h ye uyuyo diye forumda yorumlar var ne kadar doğru? Tatil dönüşü artık düz boru olsun diyorum, şu an ortada son susturucuya yakın takılmış kumandalı var sesi güzel ama kesmiyo :) birazda yürüsün istiyorum makina :) Eğer astra g için olan headers uymuyosa nasıl yapabiliriz?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Astra h lerde kat headersla birleşik sanırım, birde astra g için olan headers lar astra h ye uyuyo diye forumda yorumlar var ne kadar doğru? Tatil dönüşü artık düz boru olsun diyorum, şu an ortada son susturucuya yakın takılmış kumandalı var sesi güzel ama kesmiyo :) birazda yürüsün istiyorum makina :) Eğer astra g için olan headers uymuyosa nasıl yapabiliriz?

geri basınçsız performans iyice düşer alt devirde haberin olsun bari son susturcu olaydı uyar uymaz bunu bilmiyorum ama bir şekilde yapılır uyması bile sanayide içi boşa katlar satılıyor onlardan alıp takablirsin orjinali yine kenarda duru

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ztn ortaya bi el atıcam katıda iptal edince, düzgün bişey yapıcam bu şimdilik idarelik :) içi boş katlardan çok pis ses geliyomuş

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ztn ortaya bi el atıcam katıda iptal edince, düzgün bişey yapıcam bu şimdilik idarelik :) içi boş katlardan çok pis ses geliyomuş

ben ilk önce downpipe yaptım sora onu çıkarıp içi boş taktım eğer fakat bu fabrikasyon olarak boş kesme biçme yok o şekilde satılıyor ses seda yok rahatsız eden sadece katı iptal ettiğin için yüzdeye vurursak %3 %4 daha fazla egsozdan ses çıkıyor muayedenden de geçer diyorlar bakalım 2016da görücez:) dpyide 70e yaptırdım 150ye sattım acayip karlı oldu:)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben ilk önce downpipe yaptım sora onu çıkarıp içi boş taktım eğer fakat bu fabrikasyon olarak boş kesme biçme yok o şekilde satılıyor ses seda yok rahatsız eden sadece katı iptal ettiğin için yüzdeye vurursak %3 %4 daha fazla egsozdan ses çıkıyor muayedenden de geçer diyorlar bakalım 2016da görücez:) dpyide 70e yaptırdım 150ye sattım acayip karlı oldu:)

İçi boş katı ne kadara aldın ? :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
100 e aldım yanlız sensör yeri yoktu delik açıp cıvata kaynattım şimdi bir tane ısı kalkanı bulmam lazım:)

Valla sana helal olsun :) Güzel uğraşıyorsun.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Valla sana helal olsun :) Güzel uğraşıyorsun.

Can sıkıntısı eskiden gece çok dolaşırdım bıraktım gece kuluplerini boş zamanlarda arabaya sarıyorum şimdi benim aracın karartmalı ayna far yağmur sensörü arkadaşında esp+ işi var ama o baya uğraştıracak bcmye yaw sensörden kablo öekmek gerekecek:)

sunrooflu tavan nasıl sökülür biliyor musun tavanın içine ısı yalıtımı yapıcam da:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Can sıkıntısı eskiden gece çok dolaşırdım bıraktım gece kuluplerini boş zamanlarda arabaya sarıyorum şimdi benim aracın karartmalı ayna far yağmur sensörü arkadaşında esp+ işi var ama o baya uğraştıracak bcmye yaw sensörden kablo öekmek gerekecek:)

sunrooflu tavan nasıl sökülür biliyor musun tavanın içine ısı yalıtımı yapıcam da:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ayna benim gibi gozleri hassas insanlar icin cok buyuk rahatlik tavsiye ederim. Roof tavan sokmedim denk gelirse incelerim :)

Tapatalk pro.