Astra h kasa park sensörü

kecik79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ve yardımınıza ihtiyacım var 2009 1,3 cdti enjoy+sport aracımın orjinal park sensörlerinden biri arızalı özel bir serviste tech 2 ile kontrol ettirdim yerini diğerleriyle değiştik baktık sorunlu arasıra ölçüm yapmayarak park sensör hatası veriyor. Yalnız sorun şurda yenisi pahalı en azından bir göz için değmez 150 civarı istediler bir göze peki buna sonradan takılanların gözlerinden taksam olmuyor mu?

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Sonradan dediğiniz piyasadaki sensörler mi? Kesinlikle aracınıza uymaz.

Aracınıza bosch marka park pilotu var. Birkaç marka modele uyum sağlayabilir.

Opel GM parça kodu;13242365
Bosch parça kodu; 0263003613

enermax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h aracıma taktırdığım park sensörünün sesi az çıkıyor, yapacak bişey var mı arkadaşlar?

tb8cth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aracıma yarın kendi imkanlarımla park sensörü takacağım ancak tam olarak sensörlerin arka tamponda nasıl konumlandırıldığını bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aracıma yarın kendi imkanlarımla park sensörü takacağım ancak tam olarak sensörlerin arka tamponda nasıl konumlandırıldığını bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Aldığınız park sensörlerinin kitapçığında yazıyor olması lazım; ben kendi aracıma takmıştım; şuan hatırladığım ara mesafeleri değil ama yerden yüksekliği 55 cm. olmalı...(Bir sürü araçta da ölçmüştüm takmadan önce)

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal park sensörü pahalı ama sistemin çalışması için yapacak bişey yok. Bende 2 adet gözü değiştirttim ve 100 TL verdim. Eğer opel yetkili servisinde çalışan birini bulursanız orada pert araçlardan kalma butür parçaları el altından tedarik edebilirsiniz. Yoksa iki adet park sensörü gözüne servis işçilik dahil 380tl istemişti :S

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığınız park sensörlerinin kitapçığında yazıyor olması lazım; ben kendi aracıma takmıştım; şuan hatırladığım ara mesafeleri değil ama yerden yüksekliği 55 cm. olmalı...(Bir sürü araçta da ölçmüştüm takmadan önce)

Peki hocam orjinalde olan park sensörü var.Yay takınca yerden yüksekliği azalıyor. O zaman nasıl olacak?

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hangi marka aldın hocam. takarken tamponu mu deliyorlar

bende almayı planlıyorum