astra h kasa özellikleri neler ?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Kasaya göre yer deÄiÅtiriyor heralde "debriyaj fren gaz" üçlüsü, aman Allahım...:maden: bÖyle komiklik şakalar falan ne kadar güzel ...[emoji1303]

Aynen bazısında debriyaj bile olmuyor .

Madem ki yazIyorsunuz devam edeyim . 25 yaşında A kasa bir VECTRA alıp bunun sorunsuz olmasını bekleyen biri zaten arabadan nokta anlamıyordur .

B kasa içinde keza konularda geçen modeller 95-96 modeller buda demek oluyor ki 20 yaşında araçlar . Kusura bakmayın 20 yaşında araçarda neler oluyor neler . Hangi kasap neresine ne yaptı kim bilir .

C kasa VECTRA larda sizin algıladığınız tarzda büyük sorunlar yok. Her civatasına kadar bildiğim bir araç ondan dolayı temiz çok ellenmemiş kurcalanmamış 2005 ve üstü bir VECTRA C kullanıcısını Üzmez. Çıkartacak olduÄu arızaları ise zaten yıllar içinde çözüldüÄü için bir kasap eline düÅmezse çok basit ve ucuza çözülecektir .

Ben usta deÄilim ama eÄer bu sorunları ben yapıyorsam herkes yapabilir .

Size iyi günler diliyorum , C kasa da debriyaj bagajda oluyor [emoji48]

Saygılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Aynen bazısında debriyaj bile olmuyor .

Madem ki yazıyorsunuz devam edeyim . 25 yaşında A kasa bir VECTRA alıp bunun sorunsuz olmasını bekleyen biri zaten arabadan nokta anlamıyordur .

B kasa içinde keza konularda geçen modeller 95-96 modeller buda demek oluyor ki 20 yaşında araçlar . Kusura bakmayın 20 yaşında araçlarda neler oluyor neler . Hangi kasap neresine ne yaptı kim bilir .

C kasa VECTRA larda sizin algıladığınız tarzda büyük sorunlar yok. Her cıvatasına kadar bildiğim bir araç ondan dolayı temiz çok ellenmemiş kurcalanmamış 2005 ve üstü bir VECTRA C kullanıcısını üzmez. Çıkartacak olduğu arızaları ise zaten yıllar içinde çözüldüğü için bir kasap eline düşmezse çok basit ve ucuza çözülecektir .

Ben usta değilim ama eğer bu sorunları ben yapıyorsam herkes yapabilir .

Size iyi günler diliyorum , C kasa da debriyaj bagajda oluyor [emoji48]

Saygılar

SHOW TİME, SHOW TİME, SHOW TİME....
Wuhuuuuuuuuu sağlam bilginiz var, şovunuza da yaptınız....:rakir::rakir::rakir::rakir:

Bunları bilmiyorum ama 11 yıldır araba kullanıyorum, 1 tane ceza dışında çok şükür burnum bile kanamadi ki tek şöför 1050 km bile yaptım, kurallara uyarım çat pat da arabamdan anlarım, çok bilgim yok belki onun için "burnum havada" değildir....Keşke her araç sahibi benim gibi olsa....Ama şimdi uzun yolda bazen zorlandım itiraf edeyim, malum benim aracın gaz torpido gözünde oraya uzanmak zor oluyorda:)

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
SHOW TİME, SHOW TİME, SHOW TİME....
Wuhuuuuuuuuu sağlam bilginiz var, şovunuza da yaptınız....:rakir::rakir::rakir::rakir:

Bunları bilmiyorum ama 11 yıldır araba kullanıyorum, 1 tane ceza dışında çok şükür burnum bile kanamadi ki tek şöför 1050 km bile yaptım, kurallara uyarım çat pat da arabamdan anlarım, çok bilgim yok belki onun için burnum havada değildir.Keşke her araç sahibi benim gibi olsa....Ama şimdi uzun yolda bazen zorlandım itiraf edeyim, malum benim aracın gaz torpido gözünde oraya uzanmak zor oluyorda:)

Sıvamaya devam .

Sizinle değerli zamanımı daha fazla harcayamam.

1050 km yol yapmış aman Allah'ım ben şok ben biter ve kaçarım [emoji12]

Hadi git işine kardeşim . VECTRA C kullanmak için araçtan anlamaya gerek yok, her yetkili servis yağını , suyunu değişip arızalarını yapıyor.

Hayırlı günler işine bak . Nice 1050 km lere ;)

O beğenmediğin VECTRA ile tam 12 bin km yol yaptım bu yaz gözüm kapalı. Sadece yağ değiştim ve yola çıktım, 20 gün süren yolculukta hiç beni üzmedi :)

c2b4f03f5080b8f614669fef21135a5b.jpg

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bu konuya artık şöyle bir cevap vereyim :)

VECTRA alırsanız göde gidersiniz !!!! öyle böyle değil hemde. Öyle bildiğiniz göde gelmek değil :) VECTRA alın iyidir hoştur :D

Göde gelmemek için VECTRA almak lazım :)

1dd6a820b42f5252b371c56efe9d5baa.jpg

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza yapmayan arabalar ve yapan arabalar tartışması sürekli biri tarafından ortaya atılır ve saçma sapan ergonomiden konfordan estetikten bihaber japon arabaları getirilip tahta oturtulur.tutup japonun mazda mx5 ini örnek vererek sakın tartışmaya kalkmasın kimse elbet çok iyi araçları var çekik gözlülerin o ayrı.

vectra on numara arabadır kim ne derse desin.gidin 98 model corolla ile devam edin o zaman çünkü arıza yapacak bir ekipmanı donanımı yok kaput pedallar ve direksiyondan ibaret.vectra yı ford wv in d segment arabaları ile arızasını kıyaslamanız doğru olur.
Arızasız araba için vectrayı kötülemek yerine araba alırken 2 lira fazla verip sağlam bir iki ustaya baktırmaszan katlanırsın sonucuna.

Ha şu da var yağını bile para gitmesin diye 2000 km sonra değişenlerin,bujisi eskidiği halde para gitmesin diye tekleyerek kullananların arabası değildir vectra .bakımlarını düzgün yaptırmasam da devam etmesi gerekli diyenlerin de arabası değil.o kadar donanımı bakımsız bırakamazsınız.

Bu arada yukarıda yazdıklarımdan anlayabilmeniz için motor ve oto elektrik ustası olmana gerek yok.
Konforuna rahatına güvenliğine önem veriyorsan o model araçlar içinde vectra düşünebilirsin yok gitsin sadece dersen 15 bin tl lik toyotayı al gez zira o model de vectradan daha az sorunlu bir araba görmedim ben ör: 99 model passat bakın da arıza neymiş görün

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
[MENTION=12271]lampard[/MENTION] , bende otomobil bilgisine dayalı bir şey yazmadım :)

Göde gelmemek ama Göde gitmek için VECTRA tavsiyemdir [emoji12]

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu konuya artık şöyle bir cevap vereyim :)

VECTRA alırsanız göde gelirsiniz !!!! öyle böyle değil hemde ama o sizi oraya götürür. Öyle bildiğiniz göde gelmek değil :) VECTRA alın iyidir hoştur :D

1dd6a820b42f5252b371c56efe9d5baa.jpg

Bu arada konu dışı olacak ama üstadım plakalık çok yakışmış :D Geçen hafta Astra aracımın plakalıkları Opak'landı yarında Corsa aracımınkiler Opak'lanacak :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bu arada konu dışı olacak ama üstadım plakalık çok yakışmış :D Geçen hafta Astra aracımın plakalıkları Opak'landı yarında Corsa aracımınkiler Opak'lanacak :)

Opak candır :) güzel tercih

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Valla sizin ve Muzaffer Bey'in sayende gitmiş oldum Opak'a.. Yetkiliden öte bir yermiş bunu anladım.. 2 bakımdır başka bir yetkili servise gidiyordum tampon tırnakları atmıştı (galiba uğraşmak istemediler, ücret talep etmişlerdi, tampon boyanacakmış) yaptırmadım.. Opak'ta söyledim esnetik olarak 5 dakika içerisinde oturtuldu ve görsel olarak pek bir sıkıntısı kalmadı.. Gidince ayrıca özel araçlarıda görebildim (Corsa Gsi gibi)..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Valla sizin ve Muzaffer Bey'in sayende gitmiş oldum Opak'a.. Yetkiliden öte bir yermiş bunu anladım.. 2 bakımdır başka bir yetkili servise gidiyordum tampon tırnakları atmıştı (galiba uğraşmak istemediler, ücret talep etmişlerdi, tampon boyanacakmış) yaptırmadım.. Opak'ta söyledim esnetik olarak 5 dakika içerisinde oturtuldu ve görsel olarak pek bir sıkıntısı kalmadı.. Gidince ayrıca özel araçlarıda görebildim (Corsa Gsi gibi)..

Burak'ın GSI olsa gerek , en son AFL retrofit yapacaktı Yunus ona ama iptal oldu Burak satacaktı .

Cd40 USB ve GID ekran ile yol bilgisayar aktivasyonu yapmıştık o GSI :)

Hiç kimsenin yapmacağı işleri yaparlar , hatta en gsi a corsa OPC ecu swaplıyorlardı . Gelde şimdi sen bunu yapacak yetkili servis bul :D