ASTRA H icin Hangi marka Kar Lastigini Onerirsiniz ??

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze slmlar malum kis ayi geldi ve karlar vs filan oluor bende kar lastigi almaya karar verdim ama hangi marka veya model almam gerektigi hakkinda bir bilgiye sahip olmadigim icin sizlere bir soreyim dedim kullanan yada bu konu hakkinda bilgiye sahip olan arkadaslar varsa ve yorumlarini yazarlar ise sevinirim...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm aydına hiç kar yağmadığı için bu konuda yardımcı olamayacağım kusura bakma .

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASTAR H :) o da güzel. valla bende buradaki yorumları bekliyor olucam..

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araban cosmo ve IDS paketli ise bence artık istanbul için kar lastiği almana gerek yok, herhalde bu sene istanbula kar mar yağmayacak, soğuk havalarda da astra çok rahatlıkla bu işin altından kalkabilir az önce (23:10 ) rumelifenerinden eve döndüm hava sıcaklığı oralarda 2 ile 0 arasında değişip durdu astra mok gibi yol tuttuğu için en ufak bir yalpa, savrulma emaresi olmadan 45kmlik yolu rahatçana geldim. Bundan sonra kar yağacak olası 2-3 gün içinse otobüsleri kullanırsın 1.000 liran da bu senelik cebinde kalir.Tabi yarın lapa lapa kar yağar ben de bu yazıyı yerim :D.
Yok şehirdışına çok sık gidiyorum habire de karların üstünde gidiyorum dersen goodyear Ultragrip 7 yi al, Continentale göre daha ucuz. Kar performansı da iyi. Continental WC TS 810 kar yağışı daha az olan ama habire soğuk ve dona mağruz kalan yerlerde biraz daha iyi. Fren mesafesi filan ıslak soğuk zeminde en iyilerden. Almanların yaptığı testlerin yalancısız hepimiz.Çoğu teste sonuç pek değişmiyor yanlız.(->Daha pahallı en son ben sorduğumda 230 tl civarındaydı, şimdi belki istanbul'da satılamayınca ucuzlamıştır.)

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Lassa snoways II Plus karlastiğinde tek geçerim mükemmel bir sırt deseni ve harika su tahkiye kanalları var ben sana bunu öneririm çok markalı lastik kullandım ama bunun yeri bambaşka ;)

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar lastigi alman sorun degil ki zincir al kar lastıgın bile olsa zincir takmak ve bulundurmak zorunlugu var.Bence boşuna masraf..Hele istanbul gibi yerde..Pirelli almada ne alırsan al..Ama arabanda zincir mutlaka bulundur lastik den önce..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nokİan Dİye Bİr Fİnlandİya Markasi VarmiŞ Adamlar Hep Kar Altindayiz Bu İŞİ Bİzden İyİ Yapabİlen Çikmaz DİyormuŞ...

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tskler yorum yapan herkeze ya istanbulda artik kar mar olmicak ama ben dun adandan istanbula geldim :) masallahi vardi yollarin arada gidip geldigim icin dusunuorum kar lastigi almayi bakalim cebimizin durumunada bakip artik lastik mi zincir mi karar verecez ama tabi can guvenligimiz herseyden once geldigi icin kar lastigi oncelik

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar paleti

ne lastik nede zincir kauçuk kar zinciri adı snowtech bauhaus ta vardı ben aldım çok güzel bişey http://www.snowtech-tr.com/