Astra H için cruise control ?

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
110 tl orjinal GM kolu + tech2 programı ve gerekli olan en önemli şey aracınızın 4 basamaklı güvenlik kodu...yoksa uğraş babam uğraş

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bukadar basit astraların bütün modellerinde bu özellik destekleniyor zaten yapılması gereken 1 kol ve programlama 150 lira gibi bi maliyeti var

ibrahimaydin5734

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cc fiyatı 120 tl ayrıca manuel vitesli araçlari için müşür gerekiyor oda 30 tl araya bir kablo çekiyor daha sonra tech2 cihazi ile programlama yapılıyor işcilik 30 tl isteyen varsa yardımcı olurum

omerdogrul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen bende denizli otomata sordum. uzun yolda yakıt tüketimi açısından çok faydası varmış. easytronic araçlarda sadece sinyal kolu değişecek ve ayarlar yapılacakmış. lakin her takılan araçta çalışır diye bir kural yokmuş. çalışmayadabiliyormuş. 150TL fiyat verdiler.

eğer araç manuel ise fren ve debriyaja da müşür takılması gerekiyormuş. benim araç easytronc olduğu için müşür fiyatını sormadım.

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
astra H Dizel araçlarda devriyaj müşürü olduğundan sadece kol değişiyor.

Benzinli H larda müşür gerekli.

Tech2 cihazi ile CIM modülüne ve motora CC aktif ettip program atılıyor. Ve son olarakta tachoda CC nin çalıştığını gösteren led aktif ediliyor.

mcyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimkine de olur mu acaba birde ne kadara olur? astra essentia 1.4 benzinli 2005