Astra H için Beyaz Angel-Eye Nasıl Yaptırabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiç bulaşma, gidip hemen siyah zeminli bir çift angellı far al.Nasılsa elindekini orjinal fara angel takmaya çalışırken bozacaksın ve yine ya angelli ya da orjinal far almak zorunda kalacaksın :) .O yüzden elindekilerini hiç bozmadan gidip bir set angel al da bari elinde 2 takım far olur ;) :)

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba

arkadaşlar eger satan yer varsa ben astra h için angel eyes far kiti almaya niyetliyim..ama şimdiye kadar bulamadım..

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satan çok yer var da çok para bea :)

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah babacım ahh sen kalkıosun astranın cosmosunu alıosun sunroofu taktırıosun üstüne gidip bi xenon pakedi almıosun sora angel eyes die bakınıosun keşke zamanında bi xenon alsaydın hiç sorunun kalmas canavar gibi kullanırdın nese isallah taktırırsın en kısa zmnda kolay gelsin

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nuribastra' Alıntı:
ah babacım ahh sen kalkıosun astranın cosmosunu alıosun sunroofu taktırıosun üstüne gidip bi xenon pakedi almıosun sora angel eyes die bakınıosun keşke zamanında bi xenon alsaydın hiç sorunun kalmas canavar gibi kullanırdın nese isallah taktırırsın en kısa zmnda kolay gelsin

Bayiiler sağolsun öyle ortalık kızıştırıcı ki, tutturmuşlar "elimizde araç yok efendim bu son araç.."

"Xenon paketli istiyosanız sunroof olmaz 3 ay beklersin yok sunrooflu bi tane var elimizde ama xenon sonradan takarız"

tarzında hareketlerle sadece bana değil kim alacaksa hep böyle kendilerini bi ağırdan satma veya ortalık alevlendirme peşinde oldukları için Cosmo aldığım halde bütün paketleri üstünde bi araç bulamadım maalesef...

Haliyle sonradan bu yollara başvurmak durumunda kalıyorum. Zaten mercekli xenon kiti takmadıkları için sonradan biraz münakaşam da oldu ancak böylesine de fazla sesimi çıkarmadım...

Bu arada Erman dediklerin doğru. Benim kendi başıma yapabileceğim bişey değil bu..!

Siyah zeminli kit angellı sen bilirsin nereden bulacağımı fiyatları hakkında da aydınlatırsan sevinirim..!

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıdaki telefondan Alp Bey ile bi görüş istersen.Fiyat 550YTL-600YTL arasında olmalı herhalde.Daha da az olabilir ama fazla olmamalı...

216-3844144

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
kendinde yaparsın ama montaj konusuna gelince farın camını açman gerekecek... kıyılmaz yeni arabaya. İstanbulda değilim nerde satılır bilmiyorum. ama otopol.com'da NEON olanlarını satıyorlar (ben neon beğenmiyorum / zaten yine far camı açılacak) en sağlıklısı komple angellı far kiti almak ama çok para... yani kısacası farın camını açtırmayı göze alıyorsan 2 seçenek var ; 1-kendin uygun ebatta yapmak 2- otopol.com veya istanbulda bulabileceğin oto tesisat/koltuk kılıf/ far vs... satan yerlerden temin etmek.

Otopol sitesinde buldum arkadaşım 34 lira fiyatı var...
4 adet yazıyor ancak birim fiyatıdır herhalde 34 lira :)

Ürün hakkında genel bir bilgiyi paylaşmak istiyorum:

Far tası çevresine takılan kristal, yuvarlak neon görünümlü melek gözü-angel eyes lamba. 148x128 dış çaplı oval, 99,6 mm iç çaplı 2 adet lamba ve 106,6 mm yuvarlak dış çaplı, 80,4 mm iç çaplı 2 adet lambadan meydana gelmiştir. Alt tarafında bulunan minik ampuller, prizmatik yapının ışımasını sağlar, halka içinde dönen neon veya ampul bulunmamaktadır. Far kasası açılarak far hazneleri içine bağlanır. Ürün metni, Otopol tarafından derlenmiştir.

Tavsiye:
Daha uzun ömürlü olması için sık sık açıp kapatmayınız.
Gün boyunca yakmayınız.

Uygulama:
Far kasasını yan taraflarından kanırtarak açın.
Ampullerden dar olanı kısa far çerçevesine, geniş olanı uzun far çerçevesine yapıştırarak veya vidalayarak bağlayın.

Dikkat:
Garanti üretim hatalarına karşıdır, bu tip sistemler çok uzun ömürlü değildir.
Bu lambanın uygulanabilmesi için far kasasının açılması gereklidir. Kasanızı kontrol ederek açılabileceğini kontrol edin.

Son kısımda yazan bu ürünlerin uzun ömürlü olmadığını belirten ibare ve bunları aldığım takdirde uygulayamama riski beni bu işten vazgeçirdi..!
En iyisi Tayvan malı olmayan uzun ömürlü kolay uygulanabilen bir kit çıktığında satın almak :D

Saygılar..!

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Aşağıdaki telefondan Alp Bey ile bi görüş istersen.Fiyat 550YTL-600YTL arasında olmalı herhalde.Daha da az olabilir ama fazla olmamalı...

216-3844144

Bi ararım sağol Erman...
Karşı taraftaymış bi gün ayarlarsam eğer komple far takımıyla değişeyim ancak kafamı karıştıran araç üzerindeki xenonlar ne olacak..?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CiMiX' Alıntı:
Bi ararım sağol Erman...
Karşı taraftaymış bi gün ayarlarsam eğer komple far takımıyla değişeyim ancak kafamı karıştıran araç üzerindeki xenonlar ne olacak..?

Bazı kitler xenona hazır ve hatta mercekli oluyor.Onu da bir sorarsın...

Hatta resmi de aşağıda, FK çıkartmıştı piyasaya chrome veya black alternatifli...

Bu arada sen söylediğim fiyata bi 150 YTL daha ekle.
FK'nın sitesinde Corsa C Angel'lar 228€, Astra H Angel'lar 296€...

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Bazı kitler xenona hazır ve hatta mercekli oluyor.Onu da bir sorarsın...

Hatta resmi de aşağıda, FK çıkartmıştı piyasaya chrome veya black alternatifli...

Bu arada sen söylediğim fiyata bi 150 YTL daha ekle.
FK'nın sitesinde Corsa C Angel'lar 228€, Astra H Angel'lar 296€...

İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.. işte resmini koyduğun kit tam aradığım tarzda..!
Sağol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...