astra h hirsiz girdi

guvenkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ben kapılardan TAK diye kilitlenme sesi gelmedikçe başından ayrılmıyorum. Kafamda bir şüphe kalırsa geri dönüp kontrol bile ediyorum. O ses gelecek abi. Mesela şöför tarafı tam kapanmaz ise hiç bir kapıyı kilitlemiyor. Geçen birisi demişti. Hava yastığı bile 1000 TL filan ediyormuş. Direksiyondan söküp alıyorlarmış saniyede. Hırsız çalacaksa çalıyor. Benim patronumun dediği gibi hırsız daima bir adım öndedir.
Çok geçmiş olsun. ALLAH düşürmesin tekrar. :(

Cok sagolun arabanin tum risk sigortasi var geri oduyorlar
Bende kapilarin kitlenmesi gelmedikce ayrilmiyorum basindan
Kapilar kitliydi sabah acmaya calisinca ses gelmedi
Bir tel sokmuslar kilidi cekmisler galiba hicbir zorlama yok
Nasil oluyorsa

by_murat06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abicim hırsızlar artık o kadar profesyoneli olmuşki diyecek hiç bir şey yok allahından bulsunlar Ağlayanın Malı Gülene Hayır Etmez. Kayıboyu11 kardeşimizin dediği gibi hırsız ve çilingirler çok profesyonel geçen aracı yıkatıyordum yıkamacı anahtarı içinde bırakmış araç ktledi kapıları hemen yanda çilingir varmış çağırdılar adam 2 tel ve bi tane ince uçlu anahtarla tek hamlede açtı bu kadar kolay olmamalı dedim açılmasın abi kolay kolay hatta hiç açılmasın gerekiyosa baktık açamıo kimse camı kırmaya razıyım gerçi hırsızlar açamayıncada onlarda camı kırar daha çok hasar veriri adiler valla yapıck bişi yok geçmiş olsun...

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun