Astra H Fren Ana merkez Yedek parça

chief27

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, Astra H aracımın fren ana merkezi değişmesi gerekiyor. Orjinal parça piyasada pek göremedim. Serviste de uçuk fiyatlar söyleniyor. Yan sanayi olarak TRW, Delphi, Cifar, Metelli markaları var. Bunlardan hangisini tercih etmeliyim, bilgisi olan var mı? Orjinal parça şuradan bulabilirsin dediğiniz bir yer varsa onu da değerlendirebilirim.

Muhammet.

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Delphi markası iyi diye biliyorum, sanayide arkadasım fren balatası değişiminde orijinale yakın olduğu için delphi kullanıyor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, Astra H aracımın fren ana merkezi değişmesi gerekiyor. Orjinal parça piyasada pek göremedim. Serviste de uçuk fiyatlar söyleniyor. Yan sanayi olarak TRW, Delphi, Cifar, Metelli markaları var. Bunlardan hangisini tercih etmeliyim, bilgisi olan var mı? Orjinal parça şuradan bulabilirsin dediğiniz bir yer varsa onu da değerlendirebilirim.
Gmde başkasına ürettiriyor üzerinde üreticinin markası vardır ona bakıp aynı marka alabilirsiniz. Merkezler onarım yapılabiliyor gövdede sorun yoksa

• Beğen
Tepkiler: garbis

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam parçnın orijinal üreticisi de trw . Trw bmw, mercedes, wolkswagen dahil bir çok alman aracına ana parça üreten çok kaliteli bir üretici. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.