Astra h Far

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. astra h için almıs oldugum park lambalarını takacagım. fakat elim girmiyor nasıl degiştirecegim?

teşekkürler..

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam farın bi-xenon'sa Çamurluk içindeki kapaktan değiştireceksin.

Farın Halojen ise Kaputun ordan elini sokup değiştireceksin.Park lambasının soketini yavaşça çek eski ampülü çıkar yerine yenisi tak.Sonra soketi farın içine oturt.İşlem tamam.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam farın bi-xenon'sa Çamurluk içindeki kapaktan değiştireceksin.

Farın Halojen ise Kaputun ordan elini sokup değiştireceksin.Park lambasının soketini yavaşça çek eski ampülü çıkar yerine yenisi tak.Sonra soketi farın içine oturt.İşlem tamam.

bi iki denedim elim sıgmıyor içeri ulasamıyorum.neden sunları daha kolay yapmazlarki insan biraz bosluk bırakır :) teşekkür ederim sanırım önce küçük elli birini bulacagım :)

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sol far içi park lambası için aküyü söktümde sağ biraz daha kolaydı çevirerek cıkıyor zaten :) simdi Osram Night Breaker PLUS H7 alıcam onu nasıl takcam düşündürücü :)

mutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dün degiştirdm parkları turuncu taktım biraz ugrastırdı ama taktım tozluk kapagını söküp iki parmagını kullanacaksın sokettn tutup asılınca geliyo

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sol far içi park lambası için aküyü söktümde sağ biraz daha kolaydı çevirerek cıkıyor zaten :) simdi Osram Night Breaker PLUS H7 alıcam onu nasıl takcam düşündürücü :)

bende bu akşam taktım osram nb plus ları ama hayal kırıklığı oldu. elim biraz sıkıştı. (özellikle sağ taraf hava filtresinin olduğu taraf. solda sıkıntı olmadı) yeterince beyaz gelmedi. yorumlardan çok beyaz olmadığını okumuştum ama bu kadar da beklemiyordum. bildiğin açık sarı. şimdi dipsiz led park ampüllerini de takıp birde öyle görmek istiyorum. geç olduğu için onu yarına bıraktım yetiştiremedim.

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
osram almadım ben hocam. xenon alıcam ama Bilgisi olan birisine ihtiyacım var. h7 sadece kısalara takcam ancak 55 watt ile 35 watt Arasındaki fark nedir onu bilen bi ark varmıdır ? Fiyat olarak 20 TL fark ediyor geneli 35 watt xenonların ancak 55 watt görüntü dahamı iyi veriyor onu ögrenirsem ona göre alcam ??