Astra H Far Önerileriniz.

BaranCT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar Forum da yeniyim Ankaradan Selam ederim

İlk konumu açmak ve tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

Astra h kasa 16 easytronic twinport sahibiyim aracımın farları güneş yanıklarına maruz kalmıştı bende bir kaç ay önce zımpara ve pasta&cila yardımıyla parlatmıştı gerçektende sıfır gibi oldu fakat bir ay sonra tekrar sarardı önceki uygulamadan yapmak istemiyorum çünki inceldiğini düşünüyorum farın. dolayısıyla zarar vermek istemiyorum.

Şimdi farlarımı değiştirmek istiyorum değiştirirkende farklı birşey takmayı düşünüyorum. Piyasada junyan ve sonar markaları mevcut fakat pek güvenemedim. Forumdanda araştırmamı yaptım fakat halen kararsızım (bütçem-300-600 lira)

Ankarada yer tavsiyesi yapabilirmisin veya ürün tavsiyesi

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cikma orj mercekli far bul derim. en saglami o olur. ya da pasta cila degil de far icin ozel temizleyiciler var onlari deneyebilirsin

adk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cikma orj mercekli far bul derim. en saglami o olur. ya da pasta cila degil de far icin ozel temizleyiciler var onlari deneyebilirsin

Yaklaşık 2 yil önce bende farları değiştirdim Hella marka tanesi 225 tl idi.....bence git yenisini al.......

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sakın junyan bılmem ne hıc gırme onlara yolda önunu goremıyosun pısman olursun yazık.. abılerımızınde dedıgı gıbı orjınal al tak en guzelı odur cok pahalıda degıl netten arastır elın yatkınsa sen bıle takarsın zaten..
temızletme olayınada gelınce temızletenler cok memnun acaba senın farları temızleyen kısımı tam cıla olayını felan beceremedı sarardı yada zımparayı baska bı ustaya gotur goster ılk degıstrmedende bence..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hella orjinal far muadilidir, bmw dahil bazı firmaların far üreticisidir. Sonar junyan'a göre biraz daha kalitelidir.

BaranCT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şekil itibariye biraz çekici farlar yapıyor junyan, sonar ama gerçekten aydınlatma önemli heleki kışa girerken. Bende tavsiyeleride dikkate alarak hella mercekli farlardan yanayım şu anlık araştırmadayım cevaplar ve yardımları için çok teşekkür ederim. çözdükten sonra foto yayımlarım.