Astra h egr iptali sonrası

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracıma yaklaşık 1 hafta önce yazılım ile egr iptali yaptırdım ama yazılım atıldığı halde fişi çekemiyorum. Çekince motor marştan sonra direkt stop ediyor. İptal olmadan önce fiş çekili kullanıyordum ilk marştan sonra stop edecekmiş gibi yapıp geri toparlıyodu ama stop etmiyordu. (bunu fiş çekili olduğu için yapıyor ecu fişi geri tak diyor gibi). Yazılımla iptal yapıldıktan sonra fişi çeker kullanırım diye düşünürken tam tersi oldu şimdi fiş çekili halde motor toparlamıyor direkt stop ediyor her seferinde fiş çıkıkken. Ben de mecbur fiş takılı geziyorum ama içim rahat değil. Yazılımla iptalden sonra fişi çıkarınca stop etmesi ne kadar doğru? Aranızda astra h'a yazılımla egr iptali yapan var mı? Teşekkürler.

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ayrıca bugün kaputu açıp baktığımda egrnin bildiğin dokunulmayacak derecede ısındığını farkettim. Çalışmayan parçanın bu denli ısınması mantıklı mı? Motorun sıcaklığından etkilenip mi ısınıyor acaba takıntı yaptım 😁

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
tam iptal olmamış olabilir. iptal edilince fiş çekmeye gerek yok ama fişi çeksende etki - tepki olmaması gerekir. ben şuan fişi çekik kullanıyorum sadece arıza yanıyor ama çekiş iyi. yazılım ile iptal ettirdiğimde ise fiş çekik iken arıza sönmüştü. ben sonra orjinale döndüm başka sebepten ama dediğim gibi olması gerekir.