Astra h easytronık vıtes problemı

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sa arkadaslar. bugun aracimda bir problem yasadim.
sabah aracimi calistirdim hersey normal calisti. sonra arabanin icinde biraz oyalandim ve arabanin yol bilgisayarinda sacma sapan hatalar verdi mesela on lamba patlak arka lamba patlak gibi ve araba komple gitti dahada calismadi. sonra neyse sanirim akü bitti diye düsündük ve takviye kablo ile arabayi oyle boyle calistirdik.sonra vitesi attigimda vites direk 4. vitese atti.ne yaptiksak duzelmedi. sonra op com kablosuyla hata aradim sansimanda active select hatasi verdi bir turlude silemedi. sonra oyle boyle arabayi servise goturmeye karar verdim. arabayi normalde 2. viteste kalkti sonra bir muddet daha gidince arabanin vites atmasi duzeldi . ama tabiki bakmalari icin servise biraktim arabayi. boyle bir problem yasayan varmi . sizce neden olabilir sorun.

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soguktan yada baska birseyden edebilir mi . motordan anlayan bir arkadasi cagirmistim. akü zayif oldugundan eder dedi ama bilemiyorum.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Easytronic için 2 şey çok önemli.
Biri akü diğeri fren lambaları.
Zayıf akü ve patlak fren lambası easyde hataya neden oluyor.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu şanzımanı bilmiyorum ama arkadaşta fiat ın fiorinosu var. fiat ta opel gibi yarı otomatik şanzıman kullanıyor. aracı ilk aldığında akü zayıflığından dolayı ikidebir şanzıman arızası veriyordu. akü değişti düzeldi.

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Himm cevaplariniz icin tesekkur ederim arkadaslar. ilk defa karsilasiyorum boyle bir sorunla . cok tesekkurler. yarin arabayi alacagim buraya yazarim ne diyecekler bakalim hayirlisi.

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar problem akudeymis . garanti kapsaminda degistirdiler cok sukur duzeldi.