Astra H Easytronic BASKI BALATA değiştirenler yardım.

yakup0671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2005 astra h easytronic aracım 120 bin km de baskı balatanın değişmesi gerek çekişte zayıflama var 2 tane özel servise gösterdim baskı balata dediler tech2 yede bağlayıp baktılar 9mm falan kalmış bişeyler dediler.2 serviste baskı balata, şanzuman yagı,şanzuman kömürleri,robot kolları ve şanzuman üzerindeki elektronik devrelerin kontrol edileceğini şanzumanın yeniden kalibre edilip programlanacağını söylediler.servisin biri 1000 yada 1200 civarı masraf çıkardı digeride 1400 dedi.baskı balata değişiminde şanzumana bu işlemlerin illa yapılması lazımmı? kafam baya karıştı:confused::confused::confused:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arkadaşlar 2005 astra h easytronic aracım 120 bin km de baskı balatanın değişmesi gerek çekişte zayıflama var 2 tane özel servise gösterdim baskı balata dediler tech2 yede bağlayıp baktılar 9mm falan kalmış bişeyler dediler.2 serviste baskı balata, şanzuman yagı,şanzuman kömürleri,robot kolları ve şanzuman üzerindeki elektronik devrelerin kontrol edileceğini şanzumanın yeniden kalibre edilip programlanacağını söylediler.servisin biri 1000 yada 1200 civarı masraf çıkardı digeride 1400 dedi.baskı balata değişiminde şanzumana bu işlemlerin illa yapılması lazımmı? kafam baya karıştı:confused::confused::confused:

Garanti olsun diye komple değişime yöneliyorlar. Eğer o işçilik yapılıp, robotta bir hata varsa, müşteri gelip çıyaklayacak. Servis bu şekilde hareket ediyor. Sök tak 2. işçiliğin sizden olacağını beyan ederseniz sadece baskı balata kalibrasyon yeterlidir.
Zor bir karar.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda dizel easytronic eğer aracımın baskı değişim zamanı gelse üçe beşe bakmam götürürüm yetkili servise sorarım fiyatını ve orada yaptırırım bir sorun olduğundada önlerine koyarım aracı kafam rahat olur. Bu sistemler hata götürmüyor çünkü. Bildiğim kadarıyla volan ile birlikte değiştiriliyor. Ayrıca çoğu özel servis müdahele etmek istemiyor.