Astra h easytrnic acil yardim...

ASTRA KIEV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 2006 1.6 easytrnic aracimin sanzimaninda sorun var. Arac otomatik modda 2. Vitesten yukari cikmiyor. Manuele almayi denedim. Onu da basaramadim. Sadece geri a1 ve a2 calisiyor... Daha once basina gelen var mi boyle bisey? Sorun ne olabilir?
OPEL SOHBETLERI BOLUMUNE DE YAZDIM AYNI KONUYU AMA DURUM BIRAZ ACIL BILGISI OLAN VARSA PAYLASSIN LUTFEN...

HERKESE SIMDIDEN TESEKKURLER...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aku basini cek beklet sonra tak birdaha dene...
sansin acik olsun..benim basima geldi kontagi kapattim sonra tekrar denedim düzeldi..opelde yeni yazilim yaptilar birdaha olmadi...

ASTRA KIEV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontagi kapatmayi denedim ilk yaptiginda 2 kere. Ama bir duzelme olmadi. Aku kutup basini denemedim ama sanirim beyinde bir problem var. Cunku servis isigi ve abs isigi da surekli yanik durumda... Servise goturdum yavas yavas 2. Viteste zorlamadan... Biraz sira oldugu icin araci biraktim. Bilgisayardan hata koduna bakip soyleyecekler sebebini. Yine de tesekkur ederim bilgi icin ...

ASTRA KIEV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir bilgi daha vereyim. Araci ikinci el aldim. 68000 km deydi. Iki aydir kullaniyorum. Ilk defa gecen hafta konsoldaki sport tusuna basarak performansli kullandim. Acaba zorlanmadan mi oldu diye de dusunuyorum...

aliaksakal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma gelmişti sorun ön poryadan büyük ihtimalle... poryalardaki abs sensörleri arıza yapınca araç bu şekilde kendini güvenli moda alıyor.

ASTRA KIEV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abs sensor degisimi ile cozulur insallah... Cunku sanziman korkutuyor..

aliaksakal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece sensör değişimi olmuyor porya değişimi gerekiyor onun için. İnşallah öyledir. şanzımanla uğraşmanız gerekmez. arızayı öğrenince bilgi verirseniz sevinirim.geçmiş olsun.

ASTRA KIEV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece sensör değişimi olmuyor porya değişimi gerekiyor onun için. Inşallah öyledir. şanzımanla uğraşmanız gerekmez. Arızayı öğrenince bilgi verirseniz sevinirim.geçmiş olsun.
aynen dediginiz gibi cikti. On poryalar degisecek. Yardim icin cok tesekkurler. Cok korkmustum sanziman diye...