astra h devir düşmesine rağmen vites küçültmüyor

theniksiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aslında aracımda sorun varmı yokmu bılmıyorum ama sadece normal mi diye sormak istedim.
easytronik aracım 60 70 km hıza ulasınca zaten 4 vitesi gormus oluyor fakat yavasladıgımda mesela önüme araç cıktı az hızı düşürüyorum 50 km hıza dusuyor motor devri 1200 1300 lere kadar düşüyor ve 3 vitese düşmüyor.
gaza bastıgımda tabıkı devır kucuk , vıtes buyuk oldugu ıcın tekleme yapıyor.
tabı hızı az artınca tekleme düzeliyor normal mi acaba?

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Normal değil. Otomatik vitesten pek anlamam bu şanzıman beyni veya robotla alakalı olabilir . Arkadaşlar daha detaylı bilgi verir :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theniksiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ilk defa biniyorum otomatik vitese benim anlamadıgım araba ne kadar devri düşerse düşsün bastıgında o devirin o anki vitesi karsılıyor olması gerek.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Şu easytronic in dertlerini bir anlayamadım. Serviste yazılım güncellemesi ile başlayabilirsiniz.

Astra'm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaza ne kadar basıyorsunuz+ Easytronic kullanan biri olarak söylüyorum az basarsanız küçülmez fakat fazla basarsanız düzeltir ama Bi bakıtabilirsiniz.

theniksiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaza ne kadar basıyorsunuz+ Easytronic kullanan biri olarak söylüyorum az basarsanız küçülmez fakat fazla basarsanız düzeltir ama Bi bakıtabilirsiniz.
evet aynen oyle hızlı bastıgımda düşüyor ama ben yavas basıyorum şöyle onunuze 70 le gıderken araç çıktı frene basıyorsunuz 60 a dustu devırde 1300 12000 oldu ve önünüzde ki arac hızlandı sızde hafıf hafıf tekrar gaz verıyorsunuz ve cok asırı vuruntu olmamakla bırlıkte 1 2 sefer vuruyor tam gaz basınca zaten direk vites kuculuyor onda sıkıntı yok yani