Astra H Deri Kotuk Kılıfı

Ercan22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Arkadaşlar;
2006 Astra H Aracımı yeni aldım.
Fakat bende önceki Sahibi içinde Fitil gibi Sigara içmiş,içi Leş gibi Nikotin kokuyor.Bende nikotini bırakalı on sene oldu sabahları Arabama bindiğimde tiksiniyorum.
Bu sebeple Koltuk Kılıflarımı değiştireceğim çok araştırdım Deri ve Siyah olmasını istiyorum.
Şu alttaki Linkte buldum ama maalesef Stok yok.Yardım edebilen varsa Minnettar olurum..
BURADAN

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hazır kılıflar da her zaman esneme oturmama vb sorunlar çıkıyor. Kılf işini kafaya koyduysanız bir döşemecide sıfırdan koltuklarınıza uygun olark yaptırabilirsiniz.

Yalnız kılıftan önce detaylı iç temizlik ve ozon temizliği yaptırmayı deneyin. Belki bu şekilde döşeme masrafı olmadan kokudan kurtulma olanağınız olabilir

Hilaloğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri koltuk kılıfını pek tavsiye etmem kışın soğuktan çatlar ve ilk bindiğinizde soğuk olur ısınması zaman alır yazın ise sıcaktan yanar ilk bindiğinizde soğuması baya zaman alır. Genelde koltuk ısıtma-soğutma olan araçlarda deri koltuk iyi olur.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bence hazır kılıf takılsa bile koku yine hissedilecektir. Sonuçta koku sinmiş olan kuçaşlar yine arabanın içinde kalacak. En temizi döşemecide yeniden kılıf diktirmek. Ama bence hiç girmeyin o işe. Orijinallik bozulacak. Temizleme yoluna giderdim ben olsam.

Kaldı ki tavan döşemesi bile koku içindedir. Onun da değişmesi gerekir. Bence temizleme yöntemlerine başvurun.

Yok illa kılıf alacağım diyorsanız da ben de deri önermiyorum. Yazın da kışın da dert. Ortası kumaş kenarları deri modeller vardı. Onlara bakabilirsiniz.