astra h,corsa d opc sinyal cercevesi

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul içinden gelenler parayı kendi teslim eder bayige.bayinin hesabına yatma durumu varmı onuda bilmiyorum ama konuscam istanbul dısından gelenler için bu konuyu

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kardeşim k.bakma uyku sersemiyken yazmıstım :D foto degil en son ihtimal benim hesabıma yollarsın parayı dicektim ;)

ne kusuru kardeşim bende kendimden uyuz oldum acaba yanlış bişeymi yazdım diye:D

çerçeveler bencede güzel ama özgünün gösterdiği stoplar benim pek hoşuma gitmedi onu kastetmiştim orjinal daha iyi diye.

önümüzdeki hafta ayarlayın madem ben yollarım parayı herhangi biyere yada kart numaralarıylada çekebilirler parayı karttan bayii.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam kardeşim ben suan müsait olamadım ama müsait oldugum gibi butun detayları ögrenip yazıcam buraya;)

mert0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ne oldu bızım sınyal cercevlerı yaa ses seda yok para hazır beklıyor :D:D

img0144m.jpg

__34 EU 8808__

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=41637

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman arkadaslar size söz veriyorum yarın gidip konusucam adamla artı olarak adama ulasacagınız bilgileride alıcam buraya yazarım aklına soru işareti takılan yada baska parca almak isteyenler telden ulaşırlar.yarın aksama kadar parcaları almak isteyenler yazsın persembe günü siparişi geciyorum ben :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdar sana zamet sorarmısın gm klima kompresörü nekadarmış 1.3 cdt. için bana farklı fiyatlar verildi bide ordan öğrenelim kardeşim ya.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam burak konusurum işallah iyi bi fiyat alırımda senin işin görülür