Astra H Classic 3 Orjinal Teyp İçin Ses Sistemi Önerisi?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2 çift hsk, jbl1004 amfiyle besle
sierra amfi ve sub kombinasyonu iyi olur.kapalı kutuda çalıştırmanı öneririm.sert ve kısa bas elde edersin.
bu sistemi keşke kaliteli bir ana üniteyle çalıştırsan ama sanırım orjinali kullancaksın.o zaman yukarıa yazdığım markalardan kablo ve çevirici kullan.
ek olarak 1,5-2 faradlık bir kapasitör eklersen iyi olur.
bu başlık altına benim yaptığım öneriler giriş seviyesi ,amatör uygulamalar içindir.maliyetine katlanırsan çok daha iyi parçalararı ve uygulamaları yapan yerle var.
ama kendin yap tarzı bir proje ve orta seviye bir sistem kullanacaksan bu liste işini görür.
gerekli temizlikte ve seviyede ses alırsın.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
pardon arkadaşlar ben amfileri görmedim.ben hiç amfi kullanmadan 2 adet 13 lük pioneer ve 100 wattlık bots marka bir subwoofer ile çok berrak bir ses aldım.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
pardon arkadaşlar ben amfileri görmedim.ben hiç amfi kullanmadan 2 adet 13 lük pioneer ve 100 wattlık bots marka bir subwoofer ile çok berrak bir ses aldım.
tam tahmin ettiğimiz gibi :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda 4 kapıda jbl component sistem var orjinal kolonların yerine koydum aynı boyutta orjinal teybe bağlı bütün sistemide bir anfi besliyor canavar gibide ses veriyor..

bu arada koydum derken tesisatçı koydu :D