Astra h cid ekran

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi Cid ekrana görüntü aktarısın.

İhtiyacın olan parçalar

1-Interface
2-RGB video aktarıcı artık nerden nasıl bulursun bilemem.

Tahmini 150avro interface RGB video aktarmak içinde 200avro gibi ücreti vardır.

nerden bulunur bu parça ? daha ucuza gelirmi ?

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba listene baktim da daha uygun arama sen :D

abi fiorinoda bile dvd var :D hepsine takmışız. bi astrada yok. astranın bütün giderleri bana ait. benim peder sadece yakıt ve bakımı karşılar o yüzden dedim yani uygununu bulurmuyuz diye

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bakin forumda bir arkadas bu tip uygulamayi astra g araci icin yapti, sertan bey ismi...

Ayni islem yapilmis, cin isi ucuz bir navi ekrani takilmis, orjinal yol bilgisayari ekrani tavana tasinmis ama burda ciddi olarak yorum yaparsak hic olmamis....

Sertan bey yol bilgisayarini cok daha guzel bir yere koymus ve cok dha orjinal bir gorunum vermis, ayrica ilandaki arac kendinin bile degil bir rus yapmisti onu ordan kopyalamis bu arkadas beni CID ekran icin aramisti uzun bir sure telefonda konustuk bu islemi aracina yapmamis bile....

enforme34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra cid ekran acill

Slm arkadaslar 2008 model opel astra h kasa aracım var 2 haftadır bu CİD ekran pesinde arastırmalar yapıyorum aracıma taktırmak istiyorum ama sağlam ve titizlikle en son uşakta bi yer buldum 550tl ilana vermiş ist.dan oraya gitmeye üşeniyorum malum yol masrafı istanbulda yapan yer varmıdır ben daha bulamadım duyurulur arkadaslar

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaslar 2008 model opel astra h kasa aracım var 2 haftadır bu CİD ekran pesinde arastırmalar yapıyorum aracıma taktırmak istiyorum ama sağlam ve titizlikle en son uşakta bi yer buldum 550tl ilana vermiş ist.dan oraya gitmeye üşeniyorum malum yol masrafı istanbulda yapan yer varmıdır ben daha bulamadım duyurulur arkadaslar
gerçekten çok iyi fiyat vermişler normalde 1000 liradan açıyorlar ağızlarını sağlam ise kaçırmamak lazım..