astra h cdtı volant

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabamin volantini değiştiricem ses gelio baski balata debrriyaj bilyasi ve volant hepsi gm markasi 950 ye aliyorum 3 nü sizce iyimi nasil fiyat...sabit çiksa volant daha uygun olur ama astralar için daha gelmemiş

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debrıyaj balatası dedıgın gıbı volantla beraber astralarda aldıgınız fıyat guzel ancak bu montajyla mı ?

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 ünü 850 ye aldım c4 için 2 hafta önce. orjinal sachs marka. kampanya varmış. 950 de güzel fiyat bence.

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkmasını buldum volantın 450 tl ye çıkardıkları araba kaç bindeydi belli değil adam dio yok 17binde işte tertemiz yaa dedim temizliğinden banane çıkma olanlarda balans tutmuomus bişeer bişler en iyisi 0 almak tabikide

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkmasını buldum volantın 450 tl ye çıkardıkları araba kaç bindeydi belli değil adam dio yok 17binde işte tertemiz yaa dedim temizliğinden banane çıkma olanlarda balans tutmuomus bişeer bişler en iyisi 0 almak tabikide
kimse durduk yere volant değişmez. sıfır volantlardan bile acaba revizyon parçamı diye şüphelenirken çıkma parça takmak mantıklı değil bence.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ıstanbulda ıscılıkle 1000tl e yaptırmısdım hepsını

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
enes kolay gelsin ne diyelim artık :)

crafty_53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım opel corsa c modelıne aksaraydan sabit volant,bilyası,debriyaj seti hepsını 600 tl werdım ama yerlı malı suana kadar bı sıkıntı yasamadım ama işlik olarak götürdüğünüz usta bu işi yapan usta olması lazım daha önce sabit volant takmıs olması lazım normalde corsa c modellerının oynar volant oldugundan tekrar sorun cıkacagından dolayı sabit volant aldım suan bı sınkıntı yok sorunsuz işçiliğine 300 tl werdım 4 ay oldu degıstırelı

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım opel corsa c modelıne aksaraydan sabit volant,bilyası,debriyaj seti hepsını 600 tl werdım ama yerlı malı suana kadar bı sıkıntı yasamadım ama işlik olarak götürdüğünüz usta bu işi yapan usta olması lazım daha önce sabit volant takmıs olması lazım normalde corsa c modellerının oynar volant oldugundan tekrar sorun cıkacagından dolayı sabit volant aldım suan bı sınkıntı yok sorunsuz işçiliğine 300 tl werdım 4 ay oldu degıstırelı
hocam sende işçiliğe biraz fazla vermişsin. ben dışarda 200 e usta buldum fakat 50 tl fazla verip serviste taktırmak mantıklı geldi.