Astra H Cd calar sorunu

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracın cd çaları oyle her cd yi çalmıyor nedense çaldıklarındada zaman zaman çalmama yaptığı oluyor ozellikle Phılıps marka cd kullnıyorum daha once tanıdığı cd yi daha sonra tanımamama yapabiliyor neden olabilir acaba ? bu kadar dandik bişey olabilirmi ? Onceden megane vardı taşı koysan okuyodu. :)

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorun vardı okuduğu cd yi bi daha ki sefere error cd deyip çıkarır atardı. cd yi söküp lensini güzelce temizledikten sonra daha iyi oldu. ama siz genede cd yazdırma işini başka bir writerde deneyip de yapın. bazen buda bir işe yaraya biliyor...

ozersan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd yi çekerken en düşük hızda çek ve cd yi sonlandır seçeneğini işaretle mümkün olduğuncada az parça at bende ilk aldığımda emanet deneme amaçlı cd taktım hiçbirini okumamıştı daha sonra kendi çektiğim cd yi sorunsuz okudu.

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben de cd çalıştıramıyorum. eskiden yapıyordum ama artık olmuyor. 2x cd yazabilen ücretsiz program bilen var mı? ne media player ne de nero bu hızda yazıyor, en düşük 8x yazabiliyorlar fakat bu da çalışmıyor.