Astra H Cam Kumandaları.

eraynaim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.istanbulcv.com
Arkadaşlar aracımın ön cam kumanda butonlarından birisi kırıldı ve hiçbir şekilde tamir ettiremedim.Servis 245,-YTL dedi(Ayna kumandasıyla beraber).Bende yaptırmadım.Belli bir zaman sonra benim canavarlardan biriside arka cam kumandasını kırınca arama teleşına girdim.Ona da 45,-YTL dediler.İkisi beraber Opel kart indirimi falan 217,-YTL ye yapacaklardı.Bana yine de fazla geldi.Bir arkadaşım hurdacılar çarşısını önerdi , gittim aradım adam gözümün önünde Astra 2006 pert olmuş bir araçtan söktü ve verdi.Şimdi mükemmel çalışıyor ikisi sadece 95,-YTL,:) :) :)

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın ön cam kumanda butonlarından birisi kırıldı ve hiçbir şekilde tamir ettiremedim.Servis 245,-YTL dedi(Ayna kumandasıyla beraber).Bende yaptırmadım.Belli bir zaman sonra benim canavarlardan biriside arka cam kumandasını kırınca arama teleşına girdim.Ona da 45,-YTL dediler.İkisi beraber Opel kart indirimi falan 217,-YTL ye yapacaklardı.Bana yine de fazla geldi.Bir arkadaşım hurdacılar çarşısını önerdi , gittim aradım adam gözümün önünde Astra 2006 pert olmuş bir araçtan söktü ve verdi.Şimdi mükemmel çalışıyor ikisi sadece 95,-YTL,:) :) :)

nerede bu hurdacılar çarşısı...

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=33057 Aynı sorun bende ve Uğur'dada vardı Erkan,ben Ankarada hurdacılarda sormuştum,servisteki fiyatına yakın çekmişlerdi,halla o şekilde duruyor.Sen gerçekten uygun almışsın,kazasız belasız kullan.Senden çıkan parçada duruyormu?Birtek cam düğmesi,buton banada lazım.
99ee1b13kopyawe1.jpg
benim arkalar manuel,resim int.alınma.

Son düzenleme:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde eski araçta aynı durum oldu. saolsun bir servisçi abim 25 ytl ye ayarlamıştı. bedavaya geldi gibi birşey oldu:))

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka cam modülündeki açma kapama parçayı öndeki ana kumandaya 4 lü olan monte ettim arkayı fazla kullanmıyordum zaten o da ucuz arkayı değiştirmek arkadaşın dediği gibi 25-45 200 liralık masraftan yırttım elektirikçiye 5 tl verdim ..

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde kırılmıştı içindeki beyaz yay gibi şey plastik olan...çıkmacıdan 30 liraya buldum arka cam kontröllerinden taktırmıştım ufak bir yay için...

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ümraniye sanayişde çıkmacı var opelci 1 tane oraya bakabilirsin veya bostancı sanayide arayacaksın .

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durum banada lazım sol arka camın kontrolu gıtmıs durumda ne oldu anlamadım,tanıdık vs gerekıyor :(