astra h body kit

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gidin opel Erdemir e orada 800 ytl ye orjinal yaptırın pazarlık yapmıştım ben...aksarayda yaptıran arkadaşın arabasına baktım ondeki parçanın oyukları güzel verilmemiş...başka arabalardada gördüm aynı sorunu...ama ustalar yokmudur tabiiki vardır bu işi yapan ben uğraşmadım ..

c.karakurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gidin opel Erdemir e orada 800 ytl ye orjinal yaptırın pazarlık yapmıştım ben...aksarayda yaptıran arkadaşın arabasına baktım ondeki parçanın oyukları güzel verilmemiş...başka arabalardada gördüm aynı sorunu...ama ustalar yokmudur tabiiki vardır bu işi yapan ben uğraşmadım ..

al işte aylardır yayla body kit arasında kalıyordum.ve türlü karar veremedim.şimdide i-tec in yazdığını okuyunca iice işkillendim buna ben.arkadaşlar size sorayım.3,5 yay mı alsam yoksa body kitmi yapsam?lütfen bana ikna edici cewaplar werin

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki de yay..azcık eskisin arabam tesisattan sonra yapacağım ilk şey yay takmak olucak.jantlarında güzel.yay gerçekten çok güzel gider arabana...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaya olur derim ben nedeni de yere yakinlasan arac zaten body kit yapilmis gibi duruyor...ayrica istersen yayi sokerek orjinaline cevirebilir ve aracinda kullandigin parcayi satisa cikarabilirsin... ekonomik bir yaklasim oldu san ki... yay fonksiyonel ayni zamanda... rahat bozuyor ama...

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence önce yay la düşür ki sonra body kit i marşbiyel mesafesini filan düşükken ayarlattır.once body takarsan yay da istediğini takamazsın bence..

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  1. resimleri bi forumda buldum.bence astraya en yakısan rank ve kit bu.tabiki kişisel görüsüm.benim tercihim opc line jantlarımda 18lik opc olacak

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt bu badikit çok tatlı duruyo.hatların devamını sürdürüyo.bende bulabilirsem serviste taktırıam ilk bakımında..

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yay ve bodykit konusunu ayrı ayrı ele almak gerekir....yay performans, yol tutuş için değiştirilen bir parça...bodykit arabanın görüntü ve aerodinamiğini iyileştiren bir parça..
bodykitin verdiği havayıda yaylerı değiştirerek veremezssiniz yanına bile yaklaşmaz..ben çok inceledim..en güzel görüntü yay ve bodykit kombinasyonu ama istanbul yolları malum heryer cadde değil :) tabi zevk meselesi kolay gelsin