Astra H Ayak aydınlatma

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok hoş olmuş teşekkürler.
yalnız sanki sürücü tarafını da sağa yakın yapsaymış iyi olurmuş. ben de focus ta görüp özendim biraz. tabi onlarda yer döşemesi fln daha açık renk olunca daha hoş oluyo.

kapı aydınlatması konusunda da haklısınız sanırım ilk vakit bulduğumda yapacağım :))

ama daha önce siz yaparsanız paylaşın lütfen

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok hoş olmuş teşekkürler.
yalnız sanki sürücü tarafını da sağa yakın yapsaymış iyi olurmuş. ben de focus ta görüp özendim biraz. tabi onlarda yer döşemesi fln daha açık renk olunca daha hoş oluyo.

kapı aydınlatması konusunda da haklısınız sanırım ilk vakit bulduğumda yapacağım :))

ama daha önce siz yaparsanız paylaşın lütfen

eğer yaparsam burada paylaşacağım :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayak kısmının aydınlatmasını ben yeni lagunalarda görmüştüm çok daha orjinal bi görüntüsü vardı bi laguna bulsam nasıl bir ampul ve aydınlatma kullanılmış incelerim ama

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sarı amber led kullansaydınız daha güzel olurdu sanki. bende tavana sarı amber led yapacam ama hangi tür lamba var bilmiyor sökmek lazım

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abartısız ve güzel güle güle kullan

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bir fikirde benden! bagaja 2.aydınlatma:) (sadece çıkmacıdan bir astra h bagaj aydınlatma yada torpido aydınlatma çerçevesi gerekli)

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir fikirde benden! bagaja 2.aydınlatma:) (sadece çıkmacıdan bir astra h bagaj aydınlatma yada torpido aydınlatma çerçevesi gerekli)

hay aklınla bin yaşa, ayak aldınlatma projesinde bu dediğin parçadan kullansak daha orjinal ve şık durabilir