Astra h arka küllük ( kare )

ErdalKesgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ,

Aracımı yaklasık 1 hafta önce yıkamacıda ic temizlemeye verdim.. Geriye aldığımda arkadaki küllük diyorlar ama bence değil kol dayamanın altındaki kare bi parca ortada yok.. yıkamacıya sordum , yok ağabey öle bi şeyler dedi. Görüntüsü cok kötü diye 1 haftadır aramadığım cıkmacı kalmadı fakat kimsede yok.. ( anlatamıyorda olabilirim) resimlerini yükledim. Varsa yardımcı olabilecek şimdiden teşekkür ederim..

Ekli dosyalar

• 150.jpg
    150.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 99
  • 151.jpg
    151.jpg
    21.1 KB · Görüntüleme: 89

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay canına !! geçmiş olsun. Çıkmacılarda bulabilirsin gibi geliyor. Kasıtlı olarak alınmış bence...

ErdalKesgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay canına !! geçmiş olsun. Çıkmacılarda bulabilirsin gibi geliyor. Kasıtlı olarak alınmış bence...

%100 kasıtlı... sacma sapan bi olay... cıkmacılarda hic birinde yok anlatamıyorum galiba yada anlamak istemiyorlar :) pert arac lazım gidicem sökücem gelicem başka care kalmıyor..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay be...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıkamacıda mı oldu bu olay. Ebaydan alabilirsin ya da servisten... Çıkma biraz zor bulursunuz ama bulursunuz. =)

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
olaya bakın yahu sabırlısınız helal olsun.. pişkince nasıl yapabiliyorlar bunu..

ErdalKesgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıkamacıda mı oldu bu olay. Ebaydan alabilirsin ya da servisten... Çıkma biraz zor bulursunuz ama bulursunuz. =)

Servis komplesini veriyormuş onlarda ayrı bi telden calıyor. yok dedim saol kardeşim istemiyorum.. :) herkes bi yerden götürmenin peşinde .. biri çalar biri kazıklar biri sallar ...

ErdalKesgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olaya bakın yahu sabırlısınız helal olsun.. pişkince nasıl yapabiliyorlar bunu..

Sabırsız olsam ne olur dostum adam almadım diyor.. ben tatlı dille anlatım böyle böyle adamda bana - YOOK AĞABEYY ÖLE Bİ ŞEY GORMEDİK.. bende bu cevaba karsilik onu alan napıcak dedim acaba ......... ...sun dedim cıktım. daha fazlasınada gerek yok napayim dostum savcılığamı vereyim silahmı cekeyim :) sabırla yaşıoruz sabırla yaşlanıyor sabır ede edede ölecez galiba :)))

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kocaman parça bencede kasıtlı dediğiniz gibi alan ..... soksun. Ne kadar haram mal meraklısı var. Bu şeref... adamlar bunun hesabını nasıl verecek? ayıp ayıp

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi motor içlerine falan da bak değiştirilmiş parça yada sökülmüş parça olmasın. oha ya artık yıkamacıyada araba bırakamıyacaz ha......