Astra H Angel + Mercekli Far Taktım İsteyen Baksın

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. angel xenon ampulunden bağımsız
2. yuvarlak duran angellar.. orjinal farda park yanar.. angellı farda park yerine angellar yanar
3. sadece xenon takarsan dağıtma yapıp karşıdaki sürücüyü rahatsız eder ama çok taktıran var
4. arabadaki otomatik yanan far sensörü devre dışı kalmaz

boomytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla saol abi ben aldım 2 hafta önce semden 440 a .zaten adam gittiğimde internetteki sitemizde 480 dedi ben dedim 440 sonra baktı ki 440 değiştirip 480 yaptı.yani bi yanlışlık olmuş ben de ondan faydalandım.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
walla saol abi ben aldım 2 hafta önce semden 440 a .zaten adam gittiğimde internetteki sitemizde 480 dedi ben dedim 440 sonra baktı ki 440 değiştirip 480 yaptı.yani bi yanlışlık olmuş ben de ondan faydalandım.
İyi denk gelmiş, şanslısın :)

Alper bey bişi sormak istiyorum, bu sarı ışığı hangi çeşit LED ler veriyor? Piyasada gezmediğim LED ci denemediğim LED kalmadı, sarı LED bulamadık. Araştırdım BMW lerde sarı yanan LED değilmiş o ışık halojen ampülden geliyormuş. Farın içine halojen koyduk ısıdan plastikleri eridi farın. Bu işe bir çare bulmam, lazım yardımcı olursanız çok sevinirim...

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ya bu angel başka bişey çok güzel

drserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. angel xenon ampulunden bağımsız
2. yuvarlak duran angellar.. orjinal farda park yanar.. angellı farda park yerine angellar yanar
3. sadece xenon takarsan dağıtma yapıp karşıdaki sürücüyü rahatsız eder ama çok taktıran var
4. arabadaki otomatik yanan far sensörü devre dışı kalmaz

cevaplarınız için çok teşekkürler...Arabayı inşallah bugün sabah xenonlu olarak alacam.teşekkür gecikti.kusura bakmayın...