Astra h angel far vizeye girmiyormu ?

asdasdasd62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki buna kesin karışıp karışmadıklarını nerden öğrenebilirim ?

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh ne arkdasım gıdersın gecemezsen eger sokup ertesı gun tekrar gıdersın en kotu ıhtımal ıkıncı gıttgınde para vermıyon sıraya gırmıyon :) bazı seylerı tecrube ederek ogrenırsın bız gırdık bı sorun cıkmadı sende gırınce cıkmaz belkı

asdasdasd62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım teşekkürler

asdasdasd62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar angel farın vizeye girmeme sebebini öğrendim opelde calısan bir arkadastan .muayene esnasında bi cihaza sokuolarmıs farları mesafesini felan ölçüolarmıs görüntüyü de ileriye dogru bozdugu için angel farlar vizeye girmiyormus bunun orjinali gibi olanları varmı aceba görüntüyü bozmadan astranın orjinal farları gibi gösteren _?

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya cok alakaszı bıızm gıttıklerımızde tuvturk muayene ıstasyonu gayet rahat gectı bakmadılar bıle adamlar

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fılmde 2 numaraya kadar hafıf kusur dıye gecıyor ama hıc angel ım olmadı :(

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fılmde 2 numaraya kadar hafıf kusur dıye gecıyor ama hıc angel ım olmadı :(
ok hafifi kusur olarak geçiyor. ammaa polis veya jandarma dan da geçiyormu? bişey demiyeceklerini bilsem hemen yarın çektircem film 1.5 sene oldu çok istememe rağmen sıkıntı olur diye çektiremiyorum:( l.burgazda sıkıntı olmaz ama yazın tatile gittiğimde falan yabancı plaka keklik gibi avalamasınlar? benim bildiğim trfaik kanununda film çekmek yasak falan yazmıyor. ama dışarıdan bakıldığında aracın içi gözükmeli diyor. 2 numaraya kadar gece bile görünüyor sizce neyapayım??? ters bi polis aracı bağlar mı?

seljoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotodai FK angel galiba, bende geçiyor diye biliyorum.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[/I][/B]
ok hafifi kusur olarak geçiyor. ammaa polis veya jandarma dan da geçiyormu? bişey demiyeceklerini bilsem hemen yarın çektircem film 1.5 sene oldu çok istememe rağmen sıkıntı olur diye çektiremiyorum:( l.burgazda sıkıntı olmaz ama yazın tatile gittiğimde falan yabancı plaka keklik gibi avalamasınlar? benim bildiğim trfaik kanununda film çekmek yasak falan yazmıyor. ama dışarıdan bakıldığında aracın içi gözükmeli diyor. 2 numaraya kadar gece bile görünüyor sizce neyapayım??? ters bi polis aracı bağlar mı?

Valla sızınkınde hıc yoksa ugrasmayın bosverın olurya zıt polısın tekıne gelırsınız sokulmesı icap eder arka cam rezıstanslarınız gıtmesın bari :( ben aracı aldıgımda uzerınde vardı onun ıcın sokturmedım ki aldıgım kısıde trafık polısı :D