Astra H Angel Far Nihayet Geldi

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda yüzlerce kullanıcının bu haberi beklediğini biliyorum ama fazla sevinmeyin arkadaşlar. astra h hella angellara bi sitede rastladım, fiyat kazık, 800 ytl. asıl önemli olan fk'nın sitesinde 300 euro'ya satılan angellar ne zaman gelecek? kaç sene geçti, sonar ve junyan bitiremedi mi şu mercekleri farları hala anlamadım. arabanın kasası eskidi ortada angel yok. ne kazık far üretmiş şu opelciler, koca firmalar mercekli angel yapamadılar hala, biz kendi imkanlarımızla açıyoruz farları buğu yapma riskine karşı. konuyu sıcak tutalım paylaşımları ve güncel haberleri alalım..

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel zaten eskidi artık bence yeni birşeyler çıkarmalılar ..kuş grubu bile takıyor :(

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yüzünün iyice eskimesini bekliyorlarki piyasaya çıkınca satılsın farklı bir hava katsın

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Audilerdeki düz Led ler daha şık duruyor.farımı açtırırısam eğer tabana yaptırıcam kesin bu LEd lerden..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
angel zaten eskidi artık bence yeni birşeyler çıkarmalılar ..kuş grubu bile takıyor :(

haklısın.. Audi nin yeni A4- Q5 - A5 ve R8 de kullandığı LED seri yapı yeni bir far yapısı Angel'dan sonra..

GTC concept
Agila Concept
Flextreme vs..
conceptlerde buna benzer hoş LED tasarımları mevcut

http://media.gm.com/intl/opel/en/photos/f_concept/index.html

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben aldım angel halkalar florasan tipi açtırıyorum yakında yapacak bişey yok. 800ytl veremem yani

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FKFSOP029.jpg