Astra H 2.0Turbo Sport

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

tesekkür ederim. sızın aracta astra h 2.0 turbo sanırım dgrumu?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön tampon ve farklar çok hoşuma gitti.bu araçta biraz oynamayla... vay anam vay... :)

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam

Teşekkür ederim.. Yazılımla+egsoz işinide bir halletsem hersey daha guzel olacak :)

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam

Vazgeçtim. Leon Fr için satıcaktım gecenlerde deneme fırsatı buldum.. Görsel olarak benı hala cezbedıyor ama yınede ıkna olamadım. Kendı aracımın yakıtı vs karsılastırdıgımda gıdısı vs. istemedım oyuzden vazgectım.
Biraz aracıma masraf edicem yazılım+egsoz ilk olarak 850tl+600tl ilk fırsatta izinimi beklıyorum..
sizin aracta sonradan neler yapıldı ekstra.. egsoz+yazılım+downpipe+dump valve .. vsvs sizden birkaç bilgi kapabılırm nelerı nerde nasıl yaptıgınızla ılgılı :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vazgeçtim. Leon Fr için satıcaktım gecenlerde deneme fırsatı buldum.. Görsel olarak benı hala cezbedıyor ama yınede ıkna olamadım. Kendı aracımın yakıtı vs karsılastırdıgımda gıdısı vs. istemedım oyuzden vazgectım.
Biraz aracıma masraf edicem yazılım+egsoz ilk olarak 850tl+600tl ilk fırsatta izinimi beklıyorum..
sizin aracta sonradan neler yapıldı ekstra.. egsoz+yazılım+downpipe+dump valve .. vsvs sizden birkaç bilgi kapabılırm nelerı nerde nasıl yaptıgınızla ılgılı :)

Hayırlısı olsun.Bence yerinde bir karar olmuş.Gerçekten kıymetli bir araç.Kalitesi ve diğer detaylarıyla da Leondan daha iyi.Benim araçta henüz birşey yok.Standart.Ufak ufak bende girişeceğim yakında.Ama bu akşam aynı araçtan olan arkadaşla bir araya geldik.Onun araçta dump pipe var.Aracı hem Turboyu daha çabuk dolduruyormuş hemde gidişi 2 boy daha iyileşmiş.Sadece dump pipe var bu arada.
Yazılım olayı içinde ileride Vmax sayesinde bakalım 240hp 400nm değerleri alacağız inşallah :)
aslında gerekli bütün altyapı hazırda ileride sorun yaşamamak adına baskı balata gibi detaylarıda önceden halletmek gerecek.

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

Aynen bende baskı balatayı 92bınde degıstırdım. Vmax dusunuyorum bnde gorustum ama malatyadan gıt gel olmuyor oyuzden hep ızınlerı beklemekteyım malesef. Downpipe 76mm? mi?aldıgınızda varmıydı?kendınız mı yaptırdınız.? bnde yaptırcam downpipe + cut out orta susturucuya .Bana adanadakı usta 76mm yapalım felan dedı oyuzden sorayım dedım :) Blow off da cok ıstıyorum ama ayar vıdalısı oluyormus basınc sorunu yasamadan nasıl halledebılırım onuda cok arastırdım aslında.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız en önemlisi cezasız kullanasın

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bende baskı balatayı 92bınde degıstırdım. Vmax dusunuyorum bnde gorustum ama malatyadan gıt gel olmuyor oyuzden hep ızınlerı beklemekteyım malesef. Downpipe 76mm? mi?aldıgınızda varmıydı?kendınız mı yaptırdınız.? bnde yaptırcam downpipe + cut out orta susturucuya .Bana adanadakı usta 76mm yapalım felan dedı oyuzden sorayım dedım :) Blow off da cok ıstıyorum ama ayar vıdalısı oluyormus basınc sorunu yasamadan nasıl halledebılırım onuda cok arastırdım aslında.

Benim araçta değilde arkadaşın araçta var.Oda Astra H 2.0 Turbo sport.76mm miydi hatırlamıyorum onu öğrenirim.İki tane katalizörün iptaliyle orta susturucuya kadar olan bir dump pipe.Ayrıca yine onun araçta Blow off da var.Sorunsuz kullanıyor.Detaylarını markasını falan öğrenebiliriz.Yazılım için izin alıp Ankara ya gelebilirseniz o arada Dump pipe işinide halledebiliriz burda.