Astra h 161450 ,161600 ecn hata kodu

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar sorunsuz bir şekilde iyi haftalar dilerim.
bizim araba yine bu hafta arıza ışığı ile başladı . Hata koduna baktım hemen ve ecn 161450 verdi ve 161600 verdi bunlar sanırım imobilizerden veriyor . @kannn hocam bilir benim arabada uzaktan çalıştırma modülü var . Bu modülde imo kopyalıyocı var yani araba da bir yedek anahtar daha var içinde . Acaba bundan dolayı yakarmı . Yoksa başka bir sorunmu bu ?

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
üstad birisi anahtar verisi yanlış araba anahtarı okumuyor diğeride anahtar çipi arızası gibi yani anahtar çipi cime yanlış kod gönderiyor diğeri anahtar yuvaya takıyorsun ama kararsızlık var diyor bunun yanında anahtar üzerindeki araba lambası yanar hatta araç marş almaz bazen kontağı takıp çevirirsen lamba yakar şimdi anahtar yuvasına normalde sprey sıkarız çok az çözüm olmazsa anahtarı opcomla tekrar kopyalarız sorun kalmaz anahtarı yere düşürdüysen yada su geçtiyse imo cip bozulmuştur evet sende modül vardı modül kablolarına bak düzgün takılımı anahtar yuvadamı göz at sonrasında düzelmezse direk modülü sökmen lazım

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Birazdan deneyeceğim bakalım

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Birazdan deneyeceğim bakalım
dene üstad yine yaz yardımcı olayım eğer çözülmezse zaman sistemi sök kodu sil ve bir de öyle dene arıza giderse o zaman sistemden sorun çıkarıyordur araç

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Sorunu sanırım buldum araba camın ordan biryerden mekanizmaya su almış oda anahtara girmiş sanırım bakalım temizledim iyice şimdi opcom yok silerse kendisi siler bakalım silicekmi

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sorunu sanırım buldum araba camın ordan biryerden mekanizmaya su almış oda anahtara girmiş sanırım bakalım temizledim iyice şimdi opcom yok silerse kendisi siler bakalım silicekmi
lamba sönerse sorun yok demektir lamba yanmaya devam ederse aküyü 10 dakika kadar çıkar tak sönecektir

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
tam olarak nereden aldı suyu

• Beğen

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı