astra h 1.3 cdti hakkinda

gkhn27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar.

gecen hafta 2006 model astra 1.3 cdti arac aldim. arac su an 119.000 binde , bakimini ne zaman yaptirmak lazim ? ayrica aracta ilk calistirildiginda bir ses geliyor , tık tık diye zincirmi desem ne sesi oldugunu anlayamadm fakat 10sn sonra geciyor.Bu konularda yardımcı olrusanız sevinirim.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satan kişi en son en zaman bakıma girmiş? araç nerdeyse 120000 olmuş, içinizin rahat etmesi için bence beklemeden bi bakım yaptırın araca..

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka ve kilometreden bağımsız olarak, ikinci el araç almışsanız alır almaz bakıma sokmanızı öneririm. En azından içiniz rahat binersiniz.

ftsncr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar.

gecen hafta 2006 model astra 1.3 cdti arac aldim. arac su an 119.000 binde , bakimini ne zaman yaptirmak lazim ? ayrica aracta ilk calistirildiginda bir ses geliyor , tık tık diye zincirmi desem ne sesi oldugunu anlayamadm fakat 10sn sonra geciyor.Bu konularda yardımcı olrusanız sevinirim.

zincirden olabilir ömrü bitmiştir benim 3 yıl binip sattıgım corsa 110 bindeydi. bakım yaptırırken tamircime sormuştum zinciri ne zaman değişecek diye. tamircim abi değişme zamanı gelince o sana ses verir :) demişti. istersen tamircine danış.

gkhn27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayıştan denildi ama anlamadım.Özellikle klimayıda açınca ses artıyor.Ustanın söylediği şey ise klima açılınca daha da yüklenme oluyormuş. Buna internetten yedek parça bulabilceğim neresi var arkadaşlar ?

cam kaldırma tuşu
şöför güneşlik aynası kapağı
kolçak
tavan kapak çıtası

gkhn27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bilen yokmu acaba bu parçaları bulabilceğim bi yer ? :(

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar.

Kayıştan denildi ama anlamadım.Özellikle klimayıda açınca ses artıyor.Ustanın söylediği şey ise klima açılınca daha da yüklenme oluyormuş. Buna internetten yedek parça bulabilceğim neresi var arkadaşlar ?

cam kaldırma tuşu
şöför güneşlik aynası kapağı
kolçak
tavan kapak çıtası

arkadaşlar bilen yokmu acaba bu parçaları bulabilceğim bi yer ? :(

FORUM KURALLARI

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.