Astra H 1.3 cdti bakim yaptirdim

baymavi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Aracim 88 bin km ye geldigi icin hazir bugun bos vaktim varken araci bakima sokayim dedim.
Burada okuduklarim isiginda opel bostanci servise gittim.
Servisi calisan ve guleryuz acisindan gercekten cok begendim. Yaptiklari is konusunda basarili duruyorlar ama ben cok anlamadigim icin negatif yada pozitif yorum yapamam.
Klasik bakim yapildi. 5 30 yag koyacakti. Yine burada okuduklarim neticesinde mobil 0 40 istedim.
Filtreler gm degil ancak markasini unuttum malesef. Alman dedi veli usta gerisini bilmiyorum acikcasi.
Kredi karti tek cekim 300 TL odeme yaptim.
Biraz fazla oldu gibi geldi bana ama tecrube ediyoruz iste.
Sanirim parcalari ve yagi kendim temin etsem daha uygun bir fiyata cikabilirdim.

*********** adresindeki urunler orjinal mi?
Bir dahaki bakimda urunleri oradan alip ustaya taktirmayi dusunuyorum.

Bu arada benzinli aractan dizele gecen biri olarak motor sesinden tiksinmistim.
Bu yag ile gercekten rahatladim biraz.
Bir dahaki yag degisimi icin 10 bin dedi ama buda soru isareti kaldi bende..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
link olmadığından orjinal mi değil mi bişey diyemem yağ 100 tl olduğunu düşünürsek işçilik ve parçalara 200 tl ödeme yapmışsınız

By_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Aracim 88 bin km ye geldigi icin hazir bugun bos vaktim varken araci bakima sokayim dedim.
Burada okuduklarim isiginda opel bostanci servise gittim.
Servisi calisan ve guleryuz acisindan gercekten cok begendim. Yaptiklari is konusunda basarili duruyorlar ama ben cok anlamadigim icin negatif yada pozitif yorum yapamam.
Klasik bakim yapildi. 5 30 yag koyacakti. Yine burada okuduklarim neticesinde mobil 0 40 istedim.
Filtreler gm degil ancak markasini unuttum malesef. Alman dedi veli usta gerisini bilmiyorum acikcasi.
Kredi karti tek cekim 300 TL odeme yaptim.
Biraz fazla oldu gibi geldi bana ama tecrube ediyoruz iste.
Sanirim parcalari ve yagi kendim temin etsem daha uygun bir fiyata cikabilirdim.

*********** adresindeki urunler orjinal mi?
Bir dahaki bakimda urunleri oradan alip ustaya taktirmayi dusunuyorum.

Bu arada benzinli aractan dizele gecen biri olarak motor sesinden tiksinmistim.
Bu yag ile gercekten rahatladim biraz.
Bir dahaki yag degisimi icin 10 bin dedi ama buda soru isareti kaldi bende..

Orjinalde var yan sanayiide bahsettiğiniz sitede. Ben ordan alıyorum parçaları. Yağımı Mobil-1 ESP 0-40, Yağ-Mazot Filtlerini UFİ(Bildiğim kadarı ile GM'leride UFİ üretiyormuş), Hava-Polen filtrelerimide Bosh(GM biraz pahalı çünki) alıyorum.