Astra GTC Turbo'ya bikac işlem. . .

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gtc turbo'ma hava filtre kiti egzoz ve yazılım yaptırdım cok memnun kaldım gercekten araç süper gidiyor tahmini 230hp felan oldu harika da tork var. ben buna ek olarak ıntercooler ve benzin pompası da eklemek istiyorum üzerine sizce iyi bi güç alabilir myim deneyen oldu mu cupra ya yapmıs birisi harika verim almış tavsiye ediyor siz ne düşünüyorsunuz sizce değer mi ya da ortalama ıntercooler ve benzin pompası nasıl bi güç verir bunun üzerine ? ve gtc turboya uyumlu benzin pompası var mı yok mu onu da bilmiyorum her parca da bu arabayı hemen bozuyor cok elektronik biliyorsunuzdur zaten turbo timer bile kabul etmedi arıza ışıgı yaktı o konuda da yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ;)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gtc turbo... ama hangisi? motor koduylar beraber yazarsanız daha sağlıklı cevaplar alırsınız..

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun,50 hp alınabiliyor mu bu işlemlerden sonra bana çok fazla geldi.

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alman bi adam geldi opellere yazılım atıyordu benimki biraz şans oldu bi arkadasın yardımıyla attık cok güzel oldu yazılım ortalama 30 35 hp arttırıyormus tahmini tabi komple egzozla hava filtre kiti de 15 civarı tabi bunlar kesin bişey degil yani tahmini rakamlar ama orjinal 180 hp ile yaptıktan sonraki arasında daglar kadar fark var bunu hissettiriyor araç bana o kadar söyliyim..

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20-25 maksimum verir.....

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin pompasını değiştirmene gerek yok, 300Hp'ye kadar destekliyor orijinali (Z20LET'te böyleydi), onun yerine 440cc'lik enjektör kullanman daha uygun olur. Intercooler ve ara borular takılırken bazı sensörler orijinal yerlerinden çıkartılmak zorunda kalınıyor, mutlaka orijinal yerine yakın bir yere takılmasına dikkat et, başın ağrımasın. Madem yüklemeye devam etmeyi planlıyordun, keşke yazılımı buları da yaptırdıktan sonra attırsaydın, daha verimli olurdu. Gelen Marcus sanırım, Hakan'a da selam söyle.

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet marcus aleykümselam abi başüstüne doru diyorsun abi şimdilik öyle bi plan var ama tam belli degil yani uygun olursa yapmayı düşünüyorum arastırıyorum verdigin bilgiler için teşekkür ederim

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chiple 30 hp almıştır iyi yazılımsa işlemlerle yaklaşık 35-40 hp yüklenmiştir araca bence bu haliyle