astra gtc turbo 1.6 olanlar yardım ltf.

nakistyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar askerden yeni geldim askere gitmeden önce 2008 astra gtc turbo 1.6 çok hosuma gidiyodu simdi de gidiyo gerçi almak istiyorumda kafamda bazı sorular var onları soracagım bi arkadas arıyorum
1. bu araçlarda bilinen bi sorun var mı sürekli tekrarlanan
2. araç normal sürüste ne kadar agrasif sürüste ne kadar yakıyor fabrika çıkısı diil gerçek rakamlar ltf.
3. spor tusu sanırsam her aaraçta yok bu tus o kadar önemlimi ve farkı ne
4. yalnıs hatırlamıyosam arabada anti patinaj sistemi var ve bildiğim kadarıyla kapanmıyor kapata bilen arkadaslar var mı
5. arabaya ne takılırsa takılsın sanırsam arıza lambası yanıyor bunuda önleyen arkadaslar varmı
6. 2009 ile 2008 arasında büyük fark varmı
7. bu araca en az 10 sene binmeyi düsünüyorum sizce bu mantıklımı simdiden çok saolun arkdaslar ilk araba mı alacağım için heycanlıyım ve çok ince eleyip sık dokuyorum simdiden sağolun tşk.

nakistyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım öyle diyosunda ben bu arabaya hasta ldum ve ne honde ne leon nede golf beğenemiyorum ve o yüzden alıcam bu aracı insallah b falan bile düsünmüyorum asık oldum astra gtc turbo 1.6 ya

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sürekli olmasada genel olarak ateşleme bobini sorunu var başkada sorunu yok.
2 performans ve yol tutuşu olarak çok agresip beklentini karşılar.
3 sport tuşu atmosferik olsun turbo olsun tüm gtc lerde var sürüşe büyük keyif katar.
4 anti patinaj esp sürüş sitilene göre alayını kapatabilirsin istediğin gibi yanlan istediğin gibi gazla.
5 ufak tefek şeyler değilde performans anlamında neredeyse ne takarsan tak arıza ışığı yakar örneğin tüm kullanıcıların derdi blow off
6 2008 ile 2009 arasında büyük fark yok tek fark iç mekanda 2009 ve sonrası standart cid ekranlı satıldı.
7 araca rahatlıkla 10 sene binersin.
8 sen sormamışsın ama bu cevapta benden arabayı alırken turbosunu almayı çok istemiştim ama ben alırken arada çok büyük fiyat farkı vardı alamdım ama sonraları turbo versiyonu kullanan arkadaşlarım ile konuşunca iyiki almamşım hepsi benzinden şikayetci tüketim ortalama kullanımla yüksek performanslı kullanımda ise inanılmaz. :D extreme kullanımları saymazsak atmosferik kardeşide zovkli araçtır.

nakistyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw caN ÇOK Makbule geçti çok saol ya dedim ya aşık oldum mak aracına alacam parayı toparlamaya çalısıyom su anda 5-7binn tl falan açıgım var onuda halletcem yakksın aga 180 hp motor ben 40 krş kadar yakmasını normal olarak karsılarım 40 krş tan fazla yakarsa ortalama olarak o zaman beni biraz zorlar ama ben pek araçla gezmeye fırat bulamıyorum yani ayda yapacagım km 500 ü geçmez o yüzden önemli diil pek ne yaktıgı 40krş u geçerrse normal sürüşte o zaman düşünürüm ama neyse çok saol
bide iyi hatırlattın bu araç ne kadar yakıyo tam net rakam verebilecek olan arkadaşlar var mı ortalama bir sürüşle 40krş aşarmıyım.... şimdiden tşk.

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes aynı araca biniyorum ufak tefek de oynaadım arabayla cok iyi ve güzel yürüyor ben cok memnunum alırsan şimdiden hayırlı olsn