Astra GTC tavsiyeleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GTC8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Önümüzdeki ay Astra 1.6 GTC alacağım. Bütçem maksimum 32.000 TL, ilk Opel aracım olacak. GTC alırken dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? Özellikle GTC kullanmış arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
İds+ sağlam mı ona bakacaksın , eğer turbo 1.6 alacaksan motor yüklenmiş mi ona bakacaksın . 1.6let makineler chip sonrası kol çıkartmak ile ünlü yani en azından ben öyle biliyorum . Forged kol piston olayına girmeden yapılan işlemlerde o motorlar biraz sorunlu .

Yine her astra H gibi rutin km kontörlü , GTc kullanıcısı profilinden dolayı kazaya iyi bakman lazım falan filan . Sana en büyük maliyeti ids+ yapar ...

GTC8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İds+ sağlam mı ona bakacaksın , eğer turbo 1.6 alacaksan motor yüklenmiş mi ona bakacaksın . 1.6let makineler chip sonrası kol çıkartmak ile ünlü yani en azından ben öyle biliyorum . Forged kol piston olayına girmeden yapılan işlemlerde o motorlar biraz sorunlu .

Yine her astra H gibi rutin km kontörlü , GTc kullanıcısı profilinden dolayı kazaya iyi bakman lazım falan filan . Sana en büyük maliyeti ids+ yapar ...

Mesajınız için teşekkür ederim. Turbo düşünmüyorum. Şunu sormak istiyorum GTC için alınabilecek maksimum kilometre kaç bin olmalı? Arabayı en az 2 sene kullanmayı düşünüyorum bir problem çıkartmadığı sürece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...