Astra GTC Hakkında Herşey

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

GTC'nin DNA'sı bile farklı Megandan  victoryy

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Megane Coupe Renault un son zamanlardaki eli yüzü düzgün sayılı modellerinden.

Son Clio ların ön kısmına hiçbir anlam veremiyorum mesela, acaba ne yapmak istemişler!?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Katılıyorum, megane coupe nin megane hatcback ile uzaktan yakından alakası yok, içindeki işçilikten bahsediyorum,ama bizim araçların yerini tutamaz o ayrı. Astra dizelden vazgeçen ve yine dizel almak isteyen arkadaşlara da bir alternatif olabilir, 105 hp 240 tork.

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

satılık astra 1.4 turbo 140 hp cosmo olimpik beyaz.  arkadaşlar napıosunuz sattıracaksınız arabaları :) biliyordum güzel olduğunu ama bu ne kardeşim ayıptır ya bu kadar güzelde yapılmaz ki hatırlarsınız bundan sonraki aracınız ne olacak diye bir konu paylaşıldı A5 4 KAPI VEYA  ASTRA J GTC die geçiriyordum içimden artık kesin GTC.  VE FARKINDA MISINIZ A5 LE NEREDEYSE BİR TUTMAYA BAşLAR OLDUK ARABALARIMIZI TEşEKK֜RLER OPEL:)) BU HAZZI BİZE YAşATTIğIN İևİN general_Applause general_Applause
                                 OPEL. Wir leben Autos.

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimleri bile heycanlandırdı beni , benim fikrim ne rocco nede megane coupe yanında duramaz  general_Shame_on_you

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=1574.msg34128#msg34128 date=1306359407]
Katılıyorum, megane coupe nin megane hatcback ile uzaktan yakından alakası yok, içindeki işçilikten bahsediyorum,ama bizim araçların yerini tutamaz o ayrı. Astra dizelden vazgeçen ve yine dizel almak isteyen arkadaşlara da bir alternatif olabilir, 105 hp 240 tork.
[/quote]

Motoru dışında bir artısı yok Astra ya göre, bizim 95hp lik motorun kalkışı az daha performanslı olsaydı kimse bu kadar eleştirmezdi, az önce servisteydim onlar da aynı görüşteler.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=1574.msg34160#msg34160 date=1306392516]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=1574.msg34128#msg34128 date=1306359407]
[/quote]

Motoru dışında bir artısı yok Astra ya göre, bizim 95hp lik motorun kalkışı az daha performanslı olsaydı kimse bu kadar eleştirmezdi, az önce servisteydim onlar da aynı görüşteler.
[/quote]
Bizim araçlara bir alternatif olarak düşünülebilir kanaatimce, dizel sahibi birçok arkadaşımız performansından ötürü araçlarını satıyor, o yüzden meganın altını çizerek sölüyorum 'yalnızca coupe modeli' , bence güzel bir alternatiftir. Bizim araç ile kıyaslamıyorum zaten, astrasını satıp yine bir C sınıf dizel alabilecekler için sölüyorum.

GTC nin motor seçenekeleri ve fiyat aralığı henüz belli olmadı sanırım, o da belli olduktan sonra daha sağlıklı değerlendirebilriz. Bu arada araca benimde içim gitti, fiyatından çok motor seçeneklerini heycanla bekliyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ama farkettiğiniz gibi ithal ve yerli Megane lar arasında az da olsa donanım/kalite farkı var, Renault da bu fark hep vardı.

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi bari aracın içi aynı kalmış sevindim.fiyatı ve hangi motor seçenekleri türkiye de  olacakmerak ediyorum