Astra gsi sfi lexmaul

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rengindendir o renginden:d inşallah bidahi yarışa mat siyah gelicek...ilk eksiğimiz aracın şarzını yarış anında kememek oldu.gerci hidrolik diroksiyon ve kılıma tertibatını iptal ettik ama yeterli değil,şarzı kesmem lazım..diğer sorun chip vauxhall cihip ve enjektör bulamadık dblas da olurdu ama bize kit lazım..daha sonra regilatörümüz var ama enjektör olmadan nekadar etkili ki?bunları aldık diyelim bu devrilere dayanacak mekanik itici lazım ve bunları desteklicek silik lastikler...en önemlisi sponsorun bir an önce destek olması lazım :D

textilman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah İbrahim , Tebrikler

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o vauxhall chipler std lere gore yaziliyor diye biliyorum..
EDS nin stage 3 lu gercek anlamda 185 HP(cadde tipi egzantrik ile) destekleyen chiplerinde benzin regulator sarti var.. yani enjektore illa gerek yok diyor.. EDS nin dedigi de benzin reg ile 3.5 bari desteklemek..
286 guzel derece :) subap yayina %100 ihtiyac duyar diye biliyorum.. usta sensin soner :) msl 1.6 lar icin 288 dbilas var, mekanik iticiye gerek duymuyor ama lexler de durum ne bilmiyorum..taktigimdan degil, bunlari arastirdigimdan ve takanlardan duydugumdan oyle diyorum..
chipte EDS derim :)

Son düzenleme:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada okan abi var allah razı olsun bu tarz işlerde cok yardımcı oldu bana chip sözü var ama ay sonu evleniyo şuan yoğun :D..bizim iticiler zaten bozuk değişmesi gerek ve ilerde turbo 4*4 projesi olduğu için kesinlikle mekanik itici şart almışken geleceğe yatırımla yapmak lazım öle almak lazım

by gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim son yarıslarda aracı begenmedim mavi arac gibi yurumuyordu .......arac yurumuyor pempe olan....

abi yok biz o gn aracı zarr zor yetşridk bakamadık doğru dürüst grank sensöz arızası veriyomş ogn üstüne benzin pombası zortladı aksilik işte şuan iii ama. 19 aralık beğenirsin abi ;)

by gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada okan abi var allah razı olsun bu tarz işlerde cok yardımcı oldu bana chip sözü var ama ay sonu evleniyo şuan yoğun :D..bizim iticiler zaten bozuk değişmesi gerek ve ilerde turbo 4*4 projesi olduğu için kesinlikle mekanik itici şart almışken geleceğe yatırımla yapmak lazım öle almak lazım

abi yaa ne yapcaz şu tır işini neydi pis bıyık konuşasana bi sallamasın. gelsin cihazlarımız artık... :(

mikahakinen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
videolardaki geçildiği söylenilen sohc vtec dikkat edilirse eğer bütün videolarda şanzıman sıkıntısı yaşamıştır. Baştan itirazlara zahmen 1.5 araç 2.0 kategorisine alınmıştır. İtirazlar sonunda hatalarının anlaşılması sebebiyle sohc vtec 1.6 kategorisine alınmış 106 ve saxo larla yürümüştür. 2.0 atmosferik olarak zaten 2 araç vardı biri astra diğeri 206 gti.