Astra GSI SFI,Golf Mk3 GTI,Peugeot 206 GTI

Astra GSI(SFI)mı,Golf Mk3 GTI'mı,Peugeot 206 GTI'mı?

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kim nederse desin aracıma çok güveniyorum henüz yolda yiyen olmadı merakla birgün dişli biri çıkar diye bekliyorum ama galiba çok beklerim :)

hala drag yada roll vıdeonu ızlemek,senın aracın nası yurudugunu gormek nasıp olmadı ama,,,lütfen osman :) mahrum etme bızı boyle keyıfden ;) hep kuru sıkı hos dııl :)

206 gti'yı zaten kaale almıyorum mk3 golf gtı'da cok bomba degıl dıe bılıyorum o yuzden sfı yurur gıbıme gelıo denemek lazım cıgerlı bı sfı'la duzgun bı golf'u ;)

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala drag yada roll vıdeonu ızlemek,senın aracın nası yurudugunu gormek nasıp olmadı ama,,,lütfen osman :) mahrum etme bızı boyle keyıfden ;) hep kuru sıkı hos dııl :)

206 gti'yı zaten kaale almıyorum mk3 golf gtı'da cok bomba degıl dıe bılıyorum o yuzden sfı yurur gıbıme gelıo denemek lazım cıgerlı bı sfı'la duzgun bı golf'u ;)
KARDEŞ BEN VİDEO KOYDUM KONU KİTLENDİ BENDEN ÇIKTI :) BİRAZ DRAGTAN DIŞARI ÇIKMIŞIM 190 LA YAVAŞ YAVAŞ GİDERKEN MAKAS ATIYODUM NİYE KONU KİTLENDİ VİDYOM SİLİNDİ ANLIYAMADIM :)

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozelden bı lınk atabılırsen ızleyelım.sıteden sılınmesı dogal ;) haftaya ıstanbul dayım deneme yaparıs ıstersen,klıp de cekerızZz... :)

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozelden bı lınk atabılırsen ızleyelım.sıteden sılınmesı dogal ;) haftaya ıstanbul dayım deneme yaparıs ıstersen,klıp de cekerızZz... :)
harbi yapalım gayet zevkli olur kameranı yanına al tel numaramıda 05359641434 :)

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada youtube da homdaboom yazın çıkan 3 kılipde bana ayit eski aracımla gsı la olanlar kendi bilgisayarımda onlarıda yakında atarım youtube ye

homdaboom dııl de hondaboom yazıca cıkan vıdeolar REZALET osman:confused: bızım konustuklarımızla alakası yok :(
ayrıca yazılan yorumlar ve senın verdıgın cvplarda cok hos :( denememıze yada vıdeo yapmamıza gerek kalmamıs,cok cıddı fıkır ayrılıklarımız var :( neyse ıı bak kendıne... :( :( :(

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Gani Bey Alalim Yorumlarinizi