Astra Gsi 94 & Cooper S

İkiside modlu iyi düşün...

• Astra F Gsi

Oy: 25 51.0%
  • Cooper S

Oy: 24 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    49

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi SUV diyip niye aşalıyosun ya bunun Cayenne Turbo S i ML63 AMG si falan var lütfen :D

yok aşağılama değil. yanlış anlaşılmasın. sonuçta o tip araçlar spor, performans aracları değil. istediği kadar turbo koysun zart zurt koysun bana bunuda geçtim demek saçma geliyor. aynı tip 2 araç kalksın ona göre konusalım o arac hakkında. şimdi ben bu aracın nasıl yürüdüğünü bilmiyorum belki gerçekten çoook iyidir. ama arac baska aracları geçebiliyor diye sınıfında iyi olacak değil...

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Q7 mi? o 4çeker değilmi. bildiğim kadarı ile suv tarzı bir araca geçilmen zaten fazlaca mantıklı değil. ne kadar yüklü olursa olsun karsındaki araç...
peki kardeş ozaman bu ne anlama geliyo porsche jipte dediğin gibi sonuçta bir jip normal bir spor otomobil geçsinde göriyim yada mercedes 6000 cc jiplerini geçte göriyim dediğin bana göre saçma ve ayrıca 4 çeker dediğin zaman subaru ve evo da 4 çeker

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 4 çeker dediğim arazi sınıfı anlamındaydı. iyi okuyup anlarsan SUV kavramının orda geçtiğini görebilirsin. 6lt motora sahip spor bi aracla o bahsettiğin mercedesi gecersin adamım. fazla takma kafana bunları sen ...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba benim diilki yapan benim ;) bu bir ikincisi benimki daha 200 hp iken resmi altta bak sti ile :)))

sen hiç kaybettiği bi yarısın görüntülerini koyan birini gördün mü burada...
ben sen yarıstın o yarıstı demiyorum. sadece buraya konu açma sekline göre zaten sonuç belli diyorum. ben konuya bakınca yanlısta anlamıs olabilirim...

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metın sonuc bellı kı topıc acmıssın ;)
pıston,lex,camshaft... bu specde SFI olsa olsa en fazla 190-195 hp verır. stock 175 hp. 260 Nm 1205 kg olan ve bahsettıgın setupda bı mını'ye gecılmesı dusundurucu :eek::confused:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantıklı düşünelim mini sonuçta 1.6 istediğin kadar yükle yine 1.6 nereyekadar kardeşim astra 2.0 sonuna kadar rolling yapıpta fark attığım araçları saymaya kalksam burdan karşıya yol olur ama emin olun 1 tane alan olmadı en son audi Q7 ile kalktım adam arkamda kayboldu bekledim rolling yaptım gene boy boy aldım isterseniz izlesene com da vsl 77 yazın bazılarını seyredin :)

q7 nin hangi motor versiyonlusu. gecebilirsin belki ama boy boy boy fark açmak kolay değil bence.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın dereceli egzantrik ve chiple 255 beygiri aşması zor kanımca başka uygulamalar yoksa mini alır işin içinde turbo war çünkü

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metın sonuc bellı kı topıc acmıssın ;)
pıston,lex,camshaft... bu specde SFI olsa olsa en fazla 190-195 hp verır. stock 175 hp. 260 Nm 1205 kg olan ve bahsettıgın setupda bı mını'ye gecılmesı dusundurucu :eek::confused:

mini 255 ps yanlız arkadaşlar :) 1 boy 1.5 :):)

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen hiç kaybettiği bi yarısın görüntülerini koyan birini gördün mü burada...
ben sen yarıstın o yarıstı demiyorum. sadece buraya konu açma sekline göre zaten sonuç belli diyorum. ben konuya bakınca yanlısta anlamıs olabilirim...
Dostum ozaman gör derim sana ;) mini 3 vites bittikten sonra 1 boy geçiyor astra 180 hp şuan bi ufak işi daha var regülatör ve timing bitmedi yani yapılmadı o yapıldıktan sonra geçemicek

mini şanzumanıda s.speed oda güzel bi faktör...