Astra g'nin airbag kapaği sorunu

canpolat38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model astra classic otomobilim var. Araci aldiğimda sahibinin korna yerlerinin aşinmasi sebebiyle yan sanayi kapağinin değiştiğini tespit ettim. Araci aldiktan sonra yetkili servise götürüp airbağlerde sorun varmi diye kontrol ettirdik. Ancak airbaglerin sağlam olduğunu astralarda korna yerlerinin aşindiğini söylediler. Kapak normalde komple driksiyonla birlikte satildiğini bununda yaklaşik fiyatinin 1500 tl civarinda olduğunu söylediler. Fakat yan sanayi takilan kapağin renk tonu biraz farkli olduğundan sanki airbag patlakmiş gibi görünüyor. Buda benim aşiri canimi sikiyor.

Piyasada ayni renk tonunda kapak bulma imkanim varmi, yardimci olurbaniz sevinirim.

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerde korna yerlerinin aşınma olayı çok kraonik,belirgin bir olay,opel hala bunu düzeltmedi...astra g kasa ise aracınız ki,öyle tahmin ediyorum...2 kalite sanayi airbag kapağı var...1 tanesi 15-20 lira---diğeri 30-40 lira genelde....bende taktırmıştım herkes gibi,tanki daha soluk duruyo...ama yapcak fazla bir şey yok..

en fazla torpido ve konsol cilalarıyla devamlı cilalarsanız..(arç bakım ürünleri)belki matlığı biraz geçebilir..onun dışında bi şey yapmassınız...

canpolat38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çinliler bunu göz ardı etmiş sanırım, teşekürler yorumunuz için

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Deri döşemecilerde deri yerler için sprey boyalar var. Renk farkı fazla ise bu boyalarla boyatabilirsin.

kalam_m

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bendede var bende değiştirmeyi düşünüyorum 39 liraya aldım biraz renk farkı var ama yırtık kullanmaktan iyidir

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
çıkmacılarda bulunmaz mı orjinal temiz birşey?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanayide bi airbag ci var muhtemelen yarın gideceğim orda baya birşeyler vardı kartını alır size adresini ve tel nuamrasını mesaj atarım.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benm de kapak değiştirilimiş,kötü duruyor..Ben İzmir'de baktım Ankara'da sordum soruşturdum,yok yok yok!!
ben de çare olarak EBAY den 35 pounda tertemiz orjinal bı direksiyon aldım,geldi geçen hafta.Gerçekten temiz,yıpranma aşınma yokk,şimdi ortaya biir de opel arması geliyor o da yolda..toplam 100 tl ye hallettim.