astra gl arka kafalık

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model astra g 1.6 gl model aracım var.
arka koltukta kafalıklar yoktu. bu eksiklik hem güvenlik olarak hemde görsel olarak beni rahatsız ediyordu. uzun aramalar (fiyat ve sağlamlık açısından) sonucunda 98 CD dençıkma komple yaslandığımız sırt kısmı ve 3 adet kafalığı ile birlikte buldum. kısmet olursa arabanın orjinal kılıfını geçirtince harika olacak. yarın resimlerini paylaşırım.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kolay gelsın kanka işin iş valla ugrasıp durusun kaşındın :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yok beya kanka allah allah hahaha :D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İsabetli bir iş yapmışsın, ileride araç değişikliği yapmazsam bende aynı uygulamayı yapmak zorundayım (şimdilik kızımın boyu kurtarıyorda :))

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsabetli bir iş yapmışsın, ileride araç değişikliği yapmazsam bende aynı uygulamayı yapmak zorundayım (şimdilik kızımın boyu kurtarıyorda :))

abi geçen sene memlekete giderken hanım arkada boynu ağrıdı zaten rahatsızdım eksik olmasından geçen sene karar verdim. hatırlıyorsan telefonda görüşmüştük. esasında sadece geçen tüpler ve kafalıklar olsada olur dediler ama ben bulmuşken sırt kısmınıda aldım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Boyada güneş yanıkları oluştu, tavan döşemesi el kadar sarktı, sol ön döşemenin arka kısmında ufak bir sökülme var. Bunlar için araca biraz harcama yapmam gerekecek, o işlemler sırasında başlıkları da aradan çıkartmayı düşünüyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
uzun yolda kol dayama + cc kontrol + koltuk kafalıkları + farlar ıyı oldumu yorulmuyor ınsan

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyada güneş yanıkları oluştu, tavan döşemesi el kadar sarktı, sol ön döşemenin arka kısmında ufak bir sökülme var. Bunlar için araca biraz harcama yapmam gerekecek, o işlemler sırasında başlıkları da aradan çıkartmayı düşünüyorum.

abi güneş yanıklarına ne düşünüyorsun?
boyasız çözüm varsa haber verirsen sevinirim.
hala oğlunun arabada biraz sıkıntısı varda bizde hallettirelim.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda kol dayama + cc kontrol + koltuk kafalıkları + farlar ıyı oldumu yorulmuyor ınsan

cc kontrol tamam - koltuk kafalıkları tamam - navi ve ses sistemi tamam - farlar tamam - bi kol dayama kaldı ona da geçmeli bişeyler ayarlamaya çalışıyorum.