Astra g yol bilgisayarı tamiri trabzon

selen_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR malüm çoğu astralarda olduğu gibi benim astrada da pizel kaybı var bunu trabzonda yaptırabileceğim yer bilen varmı TRABZON da bu işi yapan biliyormusunuz ? araştırmalarıma göre bu flm şerit sıcaktan gevrediği için yazılar sili çıkıyomuş yapan varsa 100 150 tl fiyata yaptırabilirim:mad:

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yaptıramazsan arızalı şekilde satmak istersen ben alabilirim benim ekran kırık ta :D

selen_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse yok mu burada trabzondan

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse yok mu burada trabzondan

hocam trabzondaki özel opel servisi varya ^^aktif ^^oranın ustaları fena değil ama biraz tuzluca iş yaparlar.ben bikaç iş yaptırmıştım .tavsiye edebilirm .
sonuçta o ekran tamir olmaz die biliyorum yani değişecek buna yapacak bişey yok parça fiyatı neyse o bakacan uygun yerden alacan .
onun dışında mekanik vs sıkıntılar olursa benim rize de bi özel servisim var orayıda tavsiye ederim.işçilikleri iyi fiyatları da makuldur....

Son düzenleme:

selen_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben araştırdım bu ekranların bozulma nedeni ekranın arkasındaki film şeridin sıcaktan kavrulup tellerin birbirine değmesi bunu değiştiğin zaman ekran düzliyormuş ekranda bi r sorun yok ama bunu yapacak adam lazım işte saygılar bende aktife yaptırıyorum bakımları

selen_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla koskoca forumda ben soruyorum ben cevaplıyorum hiçmi yaptıranınız yok :(

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel aktifte Mehmet Ustaya sorun o biliyor tamir ettiren yeri

ABEY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün yaptırdığım için konuyu hortlatacağım. Benim de aracımda 3 yıldır piksel kaybı vardı(astra G 2006).Bugün Ankara'da Başkent Sanayi Sitesinde Gayretli Oto Elektiriğe yaptırdım.Şu an hiç bir sorun yok.Ustanın tek şartı : "Ekranın daha önce işlem görmemesi..."

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaman ve ücret ne kadar tuttu birde ekranı konsolden sökme islemini o arkadas mı yaptı