astra g yol bilgisayarı hakkında

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaaslar merabalar astra g yol bilgisayarı buldum 500 tl sıfır yurt dışından gelıyomus benım eskıyıde alıyolar 500 tl ye sıfır gonderıyolar motor numarama proğramlanmış sekılde ampullerı falan sıfır ne dersiniz alıyımmı anlık yakıt tuketımı yag göstergesini vs. gösteren astralarda takılı olan yanı ne dersiniz alıyımmı fikirlerinizi beklıyorum arkadaslar....??:rolleyes::rolleyes:

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaaslar merabalar astra g yol bilgisayarı buldum 500 tl sıfır yurt dışından gelıyomus benım eskıyıde alıyolar 500 tl ye sıfır gonderıyolar motor numarama proğramlanmış sekılde ampullerı falan sıfır ne dersiniz alıyımmı anlık yakıt tuketımı yag göstergesini vs. gösteren astralarda takılı olan yanı ne dersiniz alıyımmı fikirlerinizi beklıyorum arkadaslar....??:rolleyes::rolleyes:

biraz daha bütçen varsa bundan vereyim http://www.sahibinden.com/ilan/yede...soket-yol-bilgisayari-ekrani-225656472/detay/
ilan no:225656472

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cehaletimi maruz görün lütfen. Fabrika çıkış yol bilgisayarı olmayan araca yol bilgisayarı takılıyor mu sonradan?

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Cehaletimi maruz görün lütfen. Fabrika çıkış yol bilgisayarı olmayan araca yol bilgisayarı takılıyor mu sonradan?

estagfrullah takılır hocam. universal yol bilgisayarları var diye biliyorum ebay da

yortugbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Takılabilir. Ama sensörler gerekli heralde. Ayrıca yol bilgisayarı ve silecek kolu alman gerekli. Sensörler de olmalı.... Ya da araç bilgisayar bağlantı kısmından basit yol bilgisayarı kullanbilirsin.

yenerlike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bigisayarı universal olarak ben kullanmaktayım. Bnm aracım orjinalde bilgisayarlı. Aldığım bşgisauçyarın arkasında 2 çeşit pin girişi var 32 ve 12 olması lazım. Kronometre ve saat tarih dışında hiç birşey malesef düz modellerde göstermiyor . 32 pin araçlar için çok işlevsel fonksiyonlara sahip.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bigisayarı universal olarak ben kullanmaktayım. Bnm aracım orjinalde bilgisayarlı. Aldığım bşgisauçyarın arkasında 2 çeşit pin girişi var 32 ve 12 olması lazım. Kronometre ve saat tarih dışında hiç birşey malesef düz modellerde göstermiyor . 32 pin araçlar için çok işlevsel fonksiyonlara sahip.

32 pin olup olmadığını öğrenmek için nereye bakmamız lazım?

yenerlike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı universal ise iki pin çeşidide üzerinde mevcut. Aracınız cd yada Elegance değil ise 12 pindir yani anlık yakıt tüketimini ve yağ seviyesi gibi yeferruatlı değilse 12 pinlidir.