Astra G yi satip ne alinir?

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar arabayi alali 5 yil oldu, artik yasi ilerledigi icin sanayiye daha sık ugrar oldum, acaba diyorum bunu verip 4-5 yasinda symbol, era gibi bir modele mi gecsem? neredeyse basa bas alinabiliyor bu araclar. arabam 2001 elegance 125000 km de suan. Pisman mi olurum ne dersiniz?

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
şahsen 2001 astrayı 2010 symbole fln değişmem. (binmek için)
satıyosanız yine astra focus golf civic corolla tarzı araçları alabilecekseniz stın derim ben

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur dostum, satacak olursam oncelik senin :)

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acikcasi her hafta bir tarafi patliyor ona gicik oluyorum, bir hafta kampanadan ses geliyor, diger hafta baska bir yerinden, model yilini yukseltirsem genc araba daha az sorun cikartir diye bir fikir dogdu kafada, satarsam uzerine cok ilave edemem yani yeni astra golf civic vs alamam, b segmenti birsey alirim anca.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 öneririm.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlarımızda yaş ve kullanım itibariyle ufak tefek ses, tıkırtı, arıza gibi sebepler başgösterir. Mesela benim daha 6 senelik içi dışı sıfır gibi aracın Z rotları değişti ki zaman ilerledikçe birçok şey çıkmaya başlayacak.

Birkere değişmek istediğiniz G kasanın sağlamlığını yeni model bazı araçlarda belki bulamayabilirsiniz ama arıza, yenilik sebebiyle de yapacak birşey yok. B sınıfı bagaj sebebiyle C sınıfıda fiyat farkı sebebiyle düşündürücüdür.

Kafa kafaya değişim için daha yeni, arızası az olan model aranıyorsa Hyundai, Renault bir seçim olabilir. Yoksa 5 yaşında Alman için en az yarısı kadar daha çıkmak gerek.

Son düzenleme:

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen dostum, 0 km Astra ile 0 km Symbol kesinlikle karsilastirilmaz ama arada 10 yas fark olunca deger gibi geliyor bana, tabi bu araclari kullanmis degilim, sonrasinda astrayi aramakta var. Bu nedenle foruma bir sorayim istedim

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aynı fikirdeydim fiyatları görünce vazgectim arkadaşından dediğin gibi bizim araçların ayarı 4-5 yaslarinda alman yada japon almak için nerdeyse 18-19 bin ekleme gerekiyor bence degmez