astra g ye navigasyon, OPC benzeri konsol çalışması

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok guzel olmus vıdeo ısterıs

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emek bu işte. bende benzer bi uygulama yapmıştım sapka kısmı daha düz şekildeydi. ellerinize sağlık güzel olmuş iyi günlerde kullanın.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok guzel olmus vıdeo ısterıs

çok teşekkür ederim,,, dün çekmiştim video, ama biraz uzatmışım 85 Mb, yükleyemedim, bide video yu nasıl yükleyeceğimi yazarsanız daha iyi olur,,,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emek bu işte. bende benzer bi uygulama yapmıştım sapka kısmı daha düz şekildeydi. ellerinize sağlık güzel olmuş iyi günlerde kullanın.

teşekkür ederim,,, şapka kısmını isteyerek uzattım, aksi durumda güneşten çok etkileniyo ve gündüz net görünmüyor,,, üstteki yarı oval bölüme ise arkadaşımın ısrarıyla TELEFUNKEN marka yazısı ve logosu yapıştırılacak,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğinize sağlık hoş olmuş :)

teşekkür ederim, sırada ayak aydınlatma ve ayna altı aydınlatma var, havalar düzeldi artık dışarda çalışılabilir, sistem şu; ayak va ayna altlarına sarı ışık olacak ve merkezi kilite bağlanacak, kumanda ile kiliti açtığımızda ayaklık bölümleri ve ayna altları yanacak, kontakta ise sönecek,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şapkası pek hoş durmamış kardeş.bozmakla pek iyi etmemişsin.eline sağlık.[/QUO

bu yaptığım yedekti zaten, Oğuzhan arkadaş gönderdi, ayakları falan kırıktı, orijinalide kırıktı, yenisini almıştım zaten, anlayacağın orijinali duruyo,, ama şapkası dediğim gibi gayet kullanışlı oldu, özellikle güneşli zamanlardsa,,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş elinize sağlık navigasyonu opel logosu ile açmak için neyapıyoruz acaba ?

ilk aldığım cihazda (pıranha escape) de yoktu, ikinci cihaz ise telefunken ve onda da EKRAN KORUYUCU ve DUVAR KAĞIDI olarak menüler var, opel logosu 10 saniyelik periyotlarla ve farklı animasyonlarla kayıp geliyo ekrana,,, üstelik birçok araba markası için orijinal logolarıda var telefunkenin, yada benim yüklediğim resimlerden herhangi birini seçebiliyorum,,,