astra g ye double din tv

HMTZGN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar ali abi bu konuda bilgisizim çerçeveyi ayrı satın alıcam o halde ama sadece çerçeve ile hallolur mu bu iş?yardımcı olursan sevinirim.

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu takabilmen için konsolda değişiklik yapman lazım. ya kalorifer ızgaralarını iptal edicen veya klima düğmelerini aşağıya alman gerekir..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaa özür dilerim ben astra h zannederek çerçeve olur diyorum. bu teybi yerleştirebilmen için yukarıda da dendiği gibi araçın konsolunda bayağı işlem yapman gerekiyor. indash tavsiye ederim onları araştır.hem orjinal teybin yerine sığar hemde double nin yaptığı işlevin hepsini yaparsın...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmayacak birşey değil.sadece uğraştırır.Ankara da olsan bir günlük işi var.

HMTZGN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım ilginiz için teşekkür ederim,linkteki ürünü bir arkadaşımdan çok uygun fiyatla alıcaktım o yüzden aklıma yatmıştı ama konsolda yapılacak işlem işime gelmez orjinalini bozmak istemem.

hakanshn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali abi indash bana biraz hassas,çabuk bozulur gibi geliyor.sence kullanışlı mı?

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali abi indash bana biraz hassas,çabuk bozulur gibi geliyor.sence kullanışlı mı?
bizim araçdada var bunda xetec dtm 650 şu ana kadar bi problemle karşılaşmadım eger alacaksanızda yukarıda belirttikleri gibi biraz uğrarştırır takılanyer uygun olmadıgı için çerçeveyide dert etmeyin alırken belirtin hangi araça takacagınızı onlar ayarlar fiyata eklerler size tavsiyem araça taktıktan sora direk güçü vermein düzenleyici koyun araya bi düşük bi yüksek gelebilio oda zarar veriyormuş aldıgımzda yoktu sonradan ben taktırdım ekranda sallanmalar vardı şimdi düzeldi