Astra G ye 1 haftalık çıkma khumo olurmu?

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikçilerden ekonomik lastikler hakkında bilgi alayım dedim. Birtanesinde sadece 1 haftalık kullanılmış khumo lastikler varmış doğruysa. Sana 4 ünü 300 e veririm 30 lirada işçilik balans ayarı parası alırım dedi toplam 330 olacak. Lastiklerin durumuna baktım hakkatten yeni gibi geldi bana. En ufak yıpranma yok lastiklerde. Biraz dolaştım tamirciler bu marka lastiklere onay veriyorlar. İşini görür dediler. Şimdi ben öğretmenim. Yılda bir iki şehirlerarası gezerim. Onun dışında günde 20 km yi geçmiyorum. Sonra arabamdaki lastikler 195 60 15. Bu lastiklerin ebatı 185 65 15 sanırım olurmuş. Ne dersiniz arkadaşlar. Gidip taktırayım mı bu lastikleri?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Orta kalitede sıfır 4 lastik (sökme takma, balans dahil) 500 TL civarı. Yüksek profilli lastiklerde yol konforu iyi olur ama hızlı girilen virajlarda araç fazla esneyeceği için dikkatli olmakta fayda var. Lastikler araca olur mu derseniz olur, mahsuru var mı derseniz teknik olarak yok. Maddi şartlarınız doğrultusunda karar sizin.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kumhonun zaten sıfırı 400 lira sökme takma parasıda almazlar

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
hocam sıfır lastiğin üzerinde olan emniyet boyaları var mı lastikte?
yere basan yüzeyde olan boya şeritleri yani?
yanlarında sakal denen kıllar olması lazım,
bana pek inandırıcı gelmiyor bu tür esnaf işleri,
o sıfırında olan boyalar 1 hafta da silinmez, olması lazım,
fiyatta çıkma lastik için fazla bence, uygun ölçülerde spotçulardan aynı paraya sıfırını alabilirsiniz bilginiz olsun, bence başka yerlerden fiyat alın, sıfır bakın, hem taksit imkanı olur, 350 nakit verip kalana 3-5 taksit yapıp sıfır alırsınız, üstelik sıfır lastik alınca balans parası almıyorlar, bu usta hem lastik satıyor hem balansa ayrı para istiyor, gerek yok bence... ben olsam almam o paraya, 200 dese düşünülür ama 330 a hiç gerek yok...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 haftalık lastik işi biraz sakat geldi bana az bir farka sıfırını aldırın ücretsiz taksınlar birde kredi kartına taksit yparlar.

ayrıca 1 haftada nie geri çıkarmıs??

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi lastik alıyosunuz yani 100 tl yada 200 tl ye bakmayın derim. yerle temasınızı sağlayan maddeden bahsediyoruz ve bence lastik seçimlerinde paraya bakmamalıyız kalite ve sağlığımızı düşünerek alım yapmalıyız. diğer parçalarda yan sanayi yada çıkma kabul olur ama lastikte bence hata affetmez.

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugragt, dediğine göre adam satmış arabayı. Tabi satarken yeni aldığı lastiklerle değil eski lastiklerle satmış. Yenileri de çıkarıp satarak değerlendirmek istemiş. Sertan_c boyalar görünmüyordu doğrusu lastikte ama sakallar duruyordu. Şimdi ben detaylı fiyat araştırması yapmadım ama arkadaşlar khumo alsan bile 500 ü geçer dediler. Eğer 400 e takması balansı şusu busu olacaksa bir dakika düşünmem. Doğrusu kaliteli lastik takmak isterim ama 600-700 arasına gelecek çok para benim için şu sıralar bu rakamlar. 1 haftalık işi sakat gibi görünüyor katılıyorum. Ama khumo markası yada benzeri kore-çin malı lastikler için ne dersiniz. Kullanan varmı acaba?

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bugragt, dediğine göre adam satmış arabayı. Tabi satarken yeni aldığı lastiklerle değil eski lastiklerle satmış. Yenileri de çıkarıp satarak değerlendirmek istemiş. Sertan_c boyalar görünmüyordu doğrusu lastikte ama sakallar duruyordu. Şimdi ben detaylı fiyat araştırması yapmadım ama arkadaşlar khumo alsan bile 500 ü geçer dediler. Eğer 400 e takması balansı şusu busu olacaksa bir dakika düşünmem. Doğrusu kaliteli lastik takmak isterim ama 600-700 arasına gelecek çok para benim için şu sıralar bu rakamlar. 1 haftalık işi sakat gibi görünüyor katılıyorum. Ama khumo markası yada benzeri kore-çin malı lastikler için ne dersiniz. Kullanan varmı acaba?
Ben satışa çıkarılan bir araca yeni lastik alan satıcı pek görmedim, üstelik bu lastikler aracın yeni sahibine verilemeyecek kadar kaliteli bir lastik de değildir. Benim inancıma göre lastikçi biraz esnaf ağzı kullanmış. Zamanında Flash aracımda khumo marka lastik almıştım, yumuşak bir yapısı vardı, ama sürate gelmez denince ertesi gün iade edip başka marka lastik almıştım. Sürat yapıyorsanız bence bu tür ucuz lastiklere güvenmeyin derim, sonuçta can taşıyorlar.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200 daha koy cant lastik al cıkma gereksiz zaten sıfırı o paralar