astra g yay için yardımm !!!!!!!

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler opelim ailesi astra g için yay aramaktayım ama çok kararsızım birkaç sorum olacak yardımlarınızı bekliyorum

1) yay için 3 veya 3.5 cm yay düşünüyorum araç nasıl durur elinde resim olan varsa gönderebilirmi

2)sorun teşkil edermi sürtme veya ön takımda bi sorun çıkarırmı

3)elbetteki konforu etkiler ama aralarında en rahat yumuşak yay hangisi

4)takmayı düşündüğüm jant ölçüsü 17 en fazla 18

5)elinde temiz satlık 3 3.5 lik astra g yayı olan varmı

6)jant ve yay ile (sadece jantta olur) profesyonel ses sistemi takas edebilirim ihtiyacı olan varsa pm atabilir

herkeze şimdiden teşşekkür ederim ;)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 6 cm var sürtme yapmıyor, arabaya 5 kişi binince sol ön dönüşlerde çok hafif sürtme yapıyor orjinal amortisörlerle bide lastik ölçülerimde 205 45 17 resimlere albümümden bakabilirsin.

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol samet 6 çok fazla gelir ama aracın mükemmel duruyo kazasız kullan inşallah teşekkür ederim yardımın için

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 fazla gelir diyosun ama 3 yada 3.5 yayla hiçbir şey elde edemezsizn inmez araba boşuna en az 200 kağıt vermiş olursun,pek çok yay taktım çıkardım astra g kullanırken tecrübemle sabit dediklerim.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol samet 6 çok fazla gelir ama aracın mükemmel duruyo kazasız kullan inşallah teşekkür ederim yardımın için

eyv. saolasın göksel fazla değil bence en iyisi 3 veya 3,5 farkedilir bi düşüs değil bence çünkü g lerin arkası zaten çok kalkık 6 cm tam oturtuyo bide ben arkaya 3 öne 2 kişi biniyoruz arkadakilerinde maşaallahı var hani kilo bakımından arkada hiçbirşey yok sadece dediğim gibi dönüşlerde sol ön sürtüyo oda çok az ;)

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/attachment.php?attachmentid=7942&d=1269899130

resimdede gördüğün üzere benim arkada tesisat var normalden daha düşük 4 santimde karar kıldım fk 60\40 yay var almayı düşünüyorum 60\40 anlamı ne kaç santim oluyo o bide rahat yay ne tavsiye edersin sert olmamalı yardımların için çok teşekkür ederim

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 4.5 taktım surtme yok ancak arka tekerler cok harıka durmasına ragmen on tekerler yuksek duruyo arka teker 4.5 on tekerler 5.5 tafsıye ederım surtme olayı bırazda lastıgın yapısıyla ılgılı.

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte aynı sorun bendede var emrah bende arkaları az önleri çok düşürmem gerek onu nası alırım farklı farklı satılırmı

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/attachment.php?attachmentid=7942&d=1269899130

resimdede gördüğün üzere benim arkada tesisat var normalden daha düşük 4 santimde karar kıldım fk 60\40 yay var almayı düşünüyorum 60\40 anlamı ne kaç santim oluyo o bide rahat yay ne tavsiye edersin sert olmamalı yardımların için çok teşekkür ederim

6/4 ün anlamı önleri 6 cm arkaları 4 cm düşürür demektir ama 6 lık yay alsan bile önler max 5 düşer arkalar 2-3 arası iner,arkası hafif olduğundan istersen 10 cmlik yay olsun gene düşük göstermez.