Astra G xenon far yıkama

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de uzun zamandır far yıkama olayına girmek istiyorum,gezinirken gözüme şu set takıldı fıskiyeleri felan baya ufak gibi astra g nin tamponuna rahat olur diye düşünüyorum bilen kişiler bi bakabilirler mi fiyatı da makul 109TL belki topluca alırsak bişeylerde yaparlar =)

Komple set halinde fiskiyesi su deposu kablosu vs vs

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...raci-universal-far-yikama-seti-68523784/detay
sakın bu fiyata alma. 20 liralık bir şey bu... araştır 20 liraya alırsın bunu...

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kendim Yapmayı düşünüyorum bakalaım yaparken resimlerini gönderirm ama önce aracın ön cam fiskiyelerini şu köpüklülerden yapmak istiyorum ilk projem bu olcak bizizmkiler sadece su veriyor köpüklü olanlar daha güzel

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben de uzun zamandır far yıkama olayına girmek istiyorum,gezinirken gözüme şu set takıldı fıskiyeleri felan baya ufak gibi astra g nin tamponuna rahat olur diye düşünüyorum bilen kişiler bi bakabilirler mi fiyatı da makul 109TL belki topluca alırsak bişeylerde yaparlar =)

Komple set halinde fiskiyesi su deposu kablosu vs vs

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...raci-universal-far-yikama-seti-68523784/detay
cıvıc yazıyor yıkama sıstemınde olur ama orjınal yerı baska fıyat uygun

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş o far yıkama kiti falan değil. universal cam yıkama kiti. o şekilde aratırsan bulursun. şayet bulamazsan ben sana burdan temin edip göndereyim.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynden dediğiniz gibi 20 TL ye böyle birşey buldum http://urun.gittigidiyor.com/garaj/...ru-12v-universal-48325041#product-information ilana far yıkama diye yazdığı için ben aldandım ama bunu alıp deneyeceğim sağolun iyi oldu bunu öğrendiğim

Su-Fiskiye-Bidonu-Motoru-12V-Universal__48325041_0.jpg

Son düzenleme:

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bu uzun olanı, dikey duruyor.. bir de bunun yatay olanı var. balıkesirde üretiliyor. ben direk üreticisinden almıştım. o benim aldığım tam ön tampon demirinin içine giriyor, orjinal depo gibi duruyor. tavsiyem yatay olanına bak. internette var mı bilmiyorum... araştırmak lazım...

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası kafamdaki fikir depoyu kullanmamak eğer becerebilirsem normal silecek deposuna bağlayacağım,fıskiyeleri tampona uysun sorun değil :) araçta mercekli far var hiç bi işe yaramasa bile küçük fıskiyelerin far yıkama varmış gibi göstermesi bile hoşuma gider

gokbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vektra c nin tamponda yer alan far yıkama aparatını takıp su fiskiyesinden sileceklere giden hortumdan 1 T ile basınclı olsun diye ince su hortumu cekmeyi düşünüyorum. k ötü yanı elektrik düzeni farlara bağlı olmadığı için sileceklere her su sıktığımızda bu da devreye girecek

sanırım işe yarar

Uzun zamandan beri düşündüğüm ve işlerden fırsat bulamadığım için uygulayamadım